Plážové ležadlo MORSKÝ MAJÁK 137x49 cm, modré
Súvisiaci tovar
Akcia
16.10 €
–24 %
Skladacie plážové ležadlo SAND, svetlo zelené pruhy
Skladom
(>10 ks)
12.10 €
- 15 % s kódom: SAND15
Skladacie plážové ležadlo SAND, tyrkysové pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
- 15 % s kódom: SAND15
Skladacie plážové ležadlo SAND PINEAPPLE, farebné
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
- 15 % s kódom: SAND15
Skladacie plážové ležadlo SAND, zelené pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
- 15 % s kódom: SAND15
Skladacie plážové ležadlo SAND, sivé pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
- 15 % s kódom: SAND15
Skladacie plážové ležadlo SAND, modro-biele
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
- 15 % s kódom: SAND15
Skladacie plážové lehátko SAND LEMON, farebné
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Akcia
8 €
–8 %
Nafukovacia loď pre deti SEA ADVENTURE žltá
Skladom
(1 ks)
7.30 €
Akcia
20.20 €
–9 %
Štýlový set plážovej tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, tyrkysový
Skladom
(>10 ks)
18.30 €
Novinka
Samorozkladací plážový stan SUNSHADE 190x120 cm, modrá/biela
Skladom
(>10 ks)
18.60 €
Podrobný popis
Materiál
- 52% polyester
- 48% bavlna
- Spodná strana: PVC fólia
- Výplň: PU pena
Rozmer
- Šírka: 49 cm
- Dĺžka: 137 cm
- Výška: 2 cm
Vyhotovenie
- Rozkladacie
- Skladanie do tvaru tašky s držadlami
- Dobré izolačné vlastnosti, izoluje od chladu a vlhkosti
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plážové ležadla |
|---|---|
| EAN: | 8592050032763 |
| ? Farba: | Modrá |
| Dĺžka: | 137 cm |
| Šírka: | 49 cm |
| Hmotnosť: | 1,7 kg |
| ? Materiál: | 52% polyester | 48% bavlna |
| Materiál výplne: | Polyuretánová pena |
| Výška: | 2 cm |
| Rozmer: | 137 x 49 x 2 cm |
| Skladanie: | Skladacie |
| Určenie: | Plážová |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.