Plážové ležadlo KOTVIČKY 137x49 cm, červené a biele
Súvisiaci tovar
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
Vyskúšajte v AR ❖
16.10 €
–17 %
Skladacie plážové ležadlo SAND, svetlo zelené pruhy
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
Vyskúšajte v AR ❖
16.10 €
–17 %
Skladacie plážové ležadlo SAND, tyrkysové pruhy
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
Vyskúšajte v AR ❖
16.10 €
–17 %
Skladacie plážové ležadlo SAND PINEAPPLE, farebné
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
Vyskúšajte v AR ❖
16.10 €
–17 %
Skladacie plážové ležadlo SAND, zelené pruhy
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
Vyskúšajte v AR ❖
16.10 €
–17 %
Skladacie plážové ležadlo SAND, sivé pruhy
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
Vyskúšajte v AR ❖
16.10 €
–17 %
Skladacie plážové ležadlo SAND, modro-biele
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
Vyskúšajte v AR ❖
16.10 €
–17 %
Skladacie plážové lehátko SAND LEMON, farebné
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
Novinka
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
Vyskúšajte v AR ❖
Samorozkladací plážový stan SUNSHADE 190x120 cm, tmavomodrá/biela
Skladom
(>10 ks)
18.60 €
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
Nafukovací kruh SEA ADVENTURE 60 cm žltý
Skladom
(3 ks)
2.80 €
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
11.70 €
–11 %
Ružový mestský batoh pre rodičov MIREL
Skladom
(3 ks)
10.40 €
Výpredaj
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
2 €
–10 %
Nafukovací držiak nápojov ROSE
Skladom
(>10 ks)
1.80 €
20.20 €
–10 %
Štýlový set plážovej tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, zelený
Skladom
(>10 ks)
18.10 €
Novinka
- 10 % s kódom: BLACKWEEK
Vyskúšajte v AR ❖
Samorozkladací plážový stan SUNSHADE 190x120 cm, modrá/biela
Skladom
(>10 ks)
18.60 €
Podrobný popis
Materiál
- 52% polyester
- 48% bavlna
- Spodná strana: PVC fólia
- Výplň: PU pena
Rozmer
- Šírka: 49 cm
- Dĺžka: 137 cm
- Výška: 2 cm
Vyhotovenie
- Rozkladacie
- Zloženie do tvaru tašky s držadlami
- Dobré izolačné vlastnosti, izoluje od chladu a vlhkosti
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plážové ležadla |
|---|---|
| EAN: | 8596605040760 |
| ? Farba: | Biela, Červená, Modrá |
| Dĺžka: | 137 cm |
| Šírka: | 49 cm |
| ? Materiál: | Látka, 52% polyester | 48% bavlna |
| Materiál výplne: | Polyuretánová pena |
| Výška: | 2 cm |
| Skladanie: | Skladacie |
| Určenie: | Plážová |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.