Obliečka na vankúš 70x90 cm ATG krémový prúžok 4 mm česaná bavlna
Súvisiaci tovar
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
28.30 €
–14 %
Bavlnené obliečky Lux sivé gombík
Skladom
(>10 ks)
24.20 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Povlak na vankúš saténový damašok 40x50 cm biely
Skladom
(>10 ks)
5.60 €
Výpredaj
Zľavový kupón -10% MINUS10
Top kvalita
ZADARMO do výdajných miest GLS
40.40 €
–50 %
Hotelové saténové obliečky damašek biele
Skladom
(>10 ks)
20.20 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Obliečka na vankúš Atlas Grádl mykaná bavlna 70x90 cm prúžok 4 mm
Skladom
(>10 ks)
6 €
Výpredaj
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
28.30 €
–24 %
Bavlnené obliečky LUX sivé hotelové vrecko
Skladom
(>10 ks)
21.40 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
od 12.10 € až –8 %
Hotelové obliečky z mikrovlákna JASMINE mentolové - prúžok 2 cm
Skladom
(>10 ks)
od 11.40 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
21.80 €
–28 %
Hotelové saténové obliečky damašek LUX biele
Skladom
(>10 ks)
15.60 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Povlak na vankúš biely gombíky
Skladom
(>10 ks)
od 4.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Hotelové obliečky atlas grádl biele - prúžok 1 cm
Skladom
(>10 ks)
27.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
8 €
–15 %
Povlak na vankúš saténový damašok 70x90 biely
Skladom
(>10 ks)
6.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
od 12.90 € až –5 %
od 12.90 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
od 26.20 € až –38 %
Bavlnené obliečky Lux biele gombíky
Skladom
(>10 ks)
od 16.10 €
Akcia
Výpredaj
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
20.20 €
–33 %
13.50 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
24.20 €
–43 %
Biele bavlnené obliečky Standard hotelové vrecko
Skladom
(>10 ks)
13.70 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
od 12.10 € až –17 %
Hotelové obliečky z mikrovlákna JASMINE tmavo zelené - prúžok 2 cm
Skladom
(>10 ks)
od 11.30 €
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obliečky hotelové |
|---|---|
| EAN: | 8596605058451 |
| Cena: | Lacné do 15 € |
| ? Farba: | Krémová |
| ? Gramáž: | 160 g/m2 |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 95 °C |
| Rozmer vankúša: | 70 x 90 cm |
| Motív obliečok: | Jednofarebné |
| Prúžok: | 4 mm |
| Štýl obliečky: | Minimalistický |
| Zapínanie: | Hotelové vrecko |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár