Saténová damašková obliečka na vankúš 70x90 biela
Súvisiaci tovar
- 15 % s kódom: MAJ15
Saténová damašková obliečka na vankúš 40x50 cm biela
Skladom
(>10 ks)
5.60 €
Akcia
Výpredaj
Top kvalita
- 15 % s kódom: MAJ15
40.40 €
–52 %
Hotelové saténové obliečky damašek biele
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
19 €
Akcia
od 14.10 € až –22 %
Hotelové obliečky z mikrovlákna JASMINE šampanská - prúžok 2 cm
Skladom
(>10 ks)
od 11.70 €
Akcia
28.30 €
až –45 %
Bavlnené obliečky LUX biele hotelové vrecko
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
od 15.50 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
od 12.90 € až –6 %
Hotelové obliečky z mikrovlákna JASMINE biele - prúžok 2 cm
Skladom
(>10 ks)
od 12.10 €
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
Povlak na vankúš biely hotelové vrecko
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
od 4.80 €
Akcia
od 12.10 € až –8 %
Hotelové obliečky z mikrovlákna JASMINE mentolové - prúžok 2 cm
Skladom
(>10 ks)
od 11.40 €
Akcia
od 12.50 € až –11 %
Hotelové obliečky z mikrovlákna JASMINE béžové - prúžok 2 cm
Skladom
(>10 ks)
od 12.50 €
- 15 % s kódom: MAJ15
od 26.20 € až –38 %
Bavlnené obliečky Lux biele gombíky
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
od 16.10 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
od 12.10 € až –5 %
Hotelové obliečky z mikrovlákna JASMINE svetlo sivé - prúžok 2 cm
Skladom
(>10 ks)
od 11.70 €
Akcia
od 12.10 € až –29 %
Hotelové obliečky z mikrovlákna JASMINE hnedé - prúžok 2 cm
Skladom
(>10 ks)
od 9.90 €
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
Hotelové obliečky z mikrovlákna JASMINE tmavo modré - prúžok 2 cm
Skladom
(>10 ks)
od 12.10 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% česaná mercerovaná bavlna
Farba
- Biela
Rozmery
- Šírka: 70 cm
- Dĺžka: 90 cm
Vyhotovenie
- Nebieliť, nečistiť chemicky
- Odporúčaná teplota prania (podľa štítku výrobcu)
- Zapínanie hotelová kapsa
- Balenie obsahuje 1 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obliečky hotelové |
|---|---|
| EAN: | 8596605023893 |
| Cena: | Lacné do 15 € |
| ? Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 90 cm |
| Šírka: | 70 cm |
| ? Gramáž: | 160 g/m2 |
| Hmotnosť: | 0,25 kg |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 90 °C |
| Rozmer: | 70 x 90 cm |
| Sady: | Samostatná obliečka na vankúš |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Umiestnenie: | Interiérové |
| Zapínanie: | Hotelové vrecko |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.