Hotelové saténové obliečky damašek LUX biele
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Bavlnené obliečky
Hviezdou a najrozšírenejším materiálom posteľnej bielizne je určite bavlna. Zákazníci ocenia jej skvelé vlastnosti a cenovú dostupnosť. Bavlna je priedušná, mäkká a výborne odvádza akúkoľvek vlhkosť, čo je ideálne aj pre osoby, ktoré sa v noci viac potia. Možnou nevýhodou je krčenie a následná nutnosť žehlenia. Rokmi overená bavlna je prírodné vlákno získané z bavlníka, ktoré je šetrné k pokožke celého tela.
Materiál
- 100% bavlna
- Gramáž: 200 g/m2
Farba
- Biela
Vlastnosti
- Minimalistický jednofarebný motív
- Doporučené pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní
- Doporučená teplota prania: 60 °C (podľa štítku výrobcu)
- Obliečky je nutné žehliť
Praktické rady
- Pred prvým použitím obliečky dôkladne vyperte
- Posteľné obliečky perte oddelene, vždy naruby a zapnuté
- Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farebnosť obliečok
- Po vypraní obliečky zvoľte šetrné odstreďovanie
- Obliečky žehlite naruby, tým zabránite poškodeniu materiálu a vyblednutiu farieb
Obsah balenia podľa výberu varianty
- Obliečky 140 x 200 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 140 x 200 cm | 1 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obliečky hotelové |
|---|---|
| Cena: | Nad 20 € |
| ? Farba: | Biela |
| ? Gramáž: | 200 g/m2 |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 60 °C |
| Rozmer obliečky: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmer prikrývky: | 140 x 200 cm |
| Rozmer vankúša: | 70 x 90 cm |
| Motív obliečok: | Jednofarebné |
| Štýl obliečky: | Minimalistický |
| Zapínanie: | Hotelové vrecko |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.