Uterák WORKER 50x100 cm, modrý
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- 100% bavlna v keprovej väzbe
Farba
- Modrá
Rozmer
- 50 x 100 cm
Vyhotovenie
- S pútkom
- Certifikát Oeko-Tex Standard 100
- Pranie max. na 30 °C
- Sušenie v sušičke na strednú teplotu
- Žehlenie do 200 °C
- Neprat s odevmi, ktoré majú zipsy a kovové háčiky
- Pre dlhodobú jemnosť, hebkosť a savosť nie je odporúčané používať aviváž
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nejlacnejšie Uteráky |
|---|---|
| Dĺžka: | 100 cm |
| Šírka: | 50 cm |
| Hmotnosť: | 0,1 kg |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Pútko: | Áno |
| Rozmer: | 50 x 100 cm |
| Vzor: | Bez vzoru |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.