Návod na posteľ PINKO

Práve držíte v ruke posteľ PINKO, ktorú ste si objednali na našom e-shope. Teraz už Vám chýba posledný krôčik, montáž. Pri montáži odporúčame postupovať podľa slovného návodu a jednotlivých fotografií.Návod v papierovej forme na posteľ PINKO si tiež môžete stiahnuť. 

Pokiaľ drevené kolíky nepôjdu ľahko zasunúť do otvorov, potom môžete použiť kladivko alebo gumovou palicu a ľahkým poklepaním je vsunúť do pripravených otvorov. V prípade, že drevené diely nemožno nasadiť na drevené kolíky, dvakrát kliknite na ne päsťou alebo gumovou palicou. Závitové tyčky sa skrutkujú do závitovej matice kratším závitom, proti smeru hodinových ručičiek. Drevené kolíky nelepte lepidlom, diely by nešli následne rozmontovať. Tiež stratíte možnosť posteľ reklamovať, pretože ju znehodnotíte. 

Návod na zostavenie postele

Máte pred sebou 2 balíky. Súčasťou balenia je aj príslušenstvo k samotnej montáži, ktoré zahŕňa drevené kolíky, zaisťovacie skrutky a ďalšie položky. Toto príslušenstvo nájdete v balíku s čelami postele.  

Postup montáže:

  1. Opatrne otvorte balíky, skontrolujte všetky diely aj príslušenstvo a rozložte si ich na podlahu.
  2. Drevené kolíky vsuňte do otvorov pre kolíky a závitové tyčky naskrutkujte do závitových matíc.
  3. Bočnice postele spojte so zostaveným čelom a utiahnite závitovú tyčku do závitovej matice pomocou priloženého imbusového kľúča.
  4. Rovnakým spôsobom pripevnite aj diel, ktorý je v nohách.
  5. U manželských postelí vložte do stredu postele priečku s naskrutkovanou stredovou nohou.
  6. Do rámu postele vložte jeden rošt, u dvojlôžkové postele po vložení druhého roštu sa stredová noha sama zaprie o podlahu.
  7. Ak máte jednolôžkovú posteľ, stačí položiť rošt do zostaveného rámu postele.
  8. Latkové rošty možno pevne spojiť s posteľou pomocou skrutiek.
  9. Potom už len položte matrac na rošt a máte hotovo.

 

 

Návod na stiahnutie vo formáte PDF:

ikona-pdf-300x297Návod na posteľ PINKO


Náhľad návodu na posteľ PINKO: