Nepremokavý jersey chránič matraca BEDLOCK 180 x 200 cm
Súvisiaci tovar
16.10 €
–30 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 90x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
24.20 €
–22 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 180x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
18.70 €
20.20 €
–24 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 140x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
15.30 €
Akcia
9.30 €
–8 %
Nepriepustný froté chránič matraca GUARD 90 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
8.50 €
22.20 €
–23 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 160x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
16.90 €
16.10 €
–13 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 120x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
13.90 €
14.10 €
–24 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 80x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
10.70 €
Akcia
15.30 €
–11 %
Nepriepustný froté chránič matraca GUARD 180 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
13.50 €
-10 % s kódom: DNIOBLIECOK
16.10 €
–17 %
Nepremokavý chránič na matrac FROTÉ 90x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
24.20 €
–8 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 200x220 cm
Skladom
(>10 ks)
22.20 €
-10 % s kódom: DNIOBLIECOK
16.10 €
–9 %
Nepremokavý chránič na matrac FROTÉ 120x200 cm
Skladom
(>10 ks)
14.50 €
-10 % s kódom: DNIOBLIECOK
24.20 €
–19 %
Nepremokavý chránič na matrac FROTÉ 180 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
19.40 €
Podrobný popis
Materiál
- Povrch: 100% mikrovlákno
- Vrchná strana: Jersey
- Spodná strana: 100% polyuretánový záter
- Bočná strana: 100% polyester - jersey
Rozmer
- 180 x 200 cm
Ďalšie informácie
- Obšité jersey polyesterovým úpletom s gumou po celom obvode chrániča
- Prať na 40 °C
- Určené pre matrace do výšky 20 cm
- Vhodný do ubytovacích zariadení
- Chráni matrac pred znečistením
- Nepropustná, ale priedušná antibakteriálna a protipliesňová úprava
- Ľahké uchytenie k matracu
- Chráni pred roztočmi
- Hypoalergénny
- Eliminuje zápach
- Nepreniká
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matracové chrániče |
|---|---|
| ? Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Šírka: | 180 cm |
| ? Rozmer matraca: | 180 x 200 cm |
| ? Materiál: | 100% mikrovlákno |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 °C |
| Napínacie: | Áno |
| Nepriepustnosť: | Nepriepustná |
| Nežehlivé: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.