Krepové obliečky HEART RETRO POLY sivé
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Krepové obliečky
Praktický materiál, ktorý vyniká rovnakými vlastnosťami ako bavlna bez nutnosti žehlenia. Krep je ideálny materiál pre deti aj dospelých v každom ročnom období. V zime zohreje a v lete príjemne chladí, je vhodný aj pre alergikov. Ľahká údržba, savosť, priedušnosť a mäkkosť je zachovaná aj na typicky zvlnenom povrchu. Vlnitého povrchu je dosiahnuté šetrnou úpravou bavlny, pri plnom zachovaní jej vlastností.
Materiál
- 50% bavlna | 50% mikrovlákno - polyester
- Gramáž: 105 g/m2
Farba
- Sivá
- Hnedá
Vlastnosti
- Romantický motív sŕdc a elegantných pruhov
- Odporúčané pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní
- Odporúčaná teplota prania: 30 °C - 40 °C (podľa štítka výrobcu)
- Obliečky nevyžadujú žehlenie
Praktické rady
- Pred prvým použitím obliečky dôkladne vyperte
- Posteľné obliečky perte oddelene, vždy naruby a zapnuté
- Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farebnosť obliečky
- Po vypraní obliečky zvoľte šetrné odstreďovanie
Obsah balenia
- Obliečky 140 x 200 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 140 x 200 cm | 1 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm
- Obliečky 140 x 220 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 140 x 220 cm | 1 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm
- Obliečky 200 x 220 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 200 x 220 cm | 2 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krepové obliečky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Cena: | 11 - 22 € |
| ? Farba: | Sivá, Hnedá |
| Šírka: | Na jednolôžko, Francúzske |
| ? Gramáž: | 105 g/m2 |
| Hmotnosť: | 1,05 kg |
| ? Materiál: | Polybavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 - 40 °C |
| Rozmer obliečky: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 ks 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Rozmer prikrývky: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Rozmer vankúša: | 70 x 90 cm |
| Motív obliečok: | Pruhy, Srdce, Valentínske |
| Nežehlivé: | Áno |
| Obojstranné: | Nie |
| Sady: | Paplón a vankúš |
| Štýl obliečky: | Vidiecky, Retro, Vintage |
| Zapínanie: | Gombíky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.