Jersey plachta EXCLUSIVE tmavozelená 90x200 cm, 100% bavlna
Súvisiaci tovar
Akcia
12.10 €
–62 %
Jersey plachta svetlosivá 90 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
4.50 €
Akcia
12.10 €
–62 %
Jersey plachta biela 90 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
4.50 €
Akcia
12.10 €
–60 %
Jersey plachta svetlomodrá 90 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
Akcia
12.10 €
–55 %
Jersey plachta krémová 90 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
- 10 % s kódom: BLACKWEEKEND
16.10 €
–42 %
Jersey plachta EXCLUSIVE svetlosivá 90 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
9.30 €
- 10 % s kódom: BLACKWEEKEND
12.10 €
–53 %
Jersey plachta mentolová 90 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
5.60 €
- 10 % s kódom: BLACKWEEKEND
16.10 €
–42 %
Jersey plachta EXCLUSIVE béžová 90 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
9.30 €
- 10 % s kódom: BLACKWEEKEND
16.10 €
–42 %
Jersey plachta EXCLUSIVE čierna 90 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
9.30 €
- 10 % s kódom: BLACKWEEKEND
Jersey plachta EXCLUSIVE tmavosivá 90 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
9.30 €
- 10 % s kódom: BLACKWEEKEND
8.40 €
–38 %
Napínacia plachta z mikrovlákna piesková 90 x 200 cm
Skladom
(8 ks)
5.20 €
Novinka
- 10 % s kódom: BLACKWEEKEND
8.40 €
–38 %
Napínacia obliečka z mikrovlákna sivastozelená 90 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
5.20 €
Podrobný popis
Materiál
- Zloženie: 100% bavlna
- Gramáž: 170 g/m²
Farba
- Zelená
Rozmery
- Rozmer: 90 x 200 cm
Vlastnosti
- Hebký a pevný materiál s dlhou životnosťou
- Vysoká elasticita, nešmýka sa a pevne drží
- Nežehlivé
- Obšité gumou po celom obvode plachty
Praktické rady
- Pred prvým použitím plachtu dôkladne vyperte
- Odporúčaná teplota prania: 30–40 °C (podľa štítku výrobcu)
- Odporúčané pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní
- V sušičke odporúčame sušiť na nízke teploty
Obsah balenia
- 1 ks plachty 90 x 200 cm
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jersey plachty 90 x 200 cm |
|---|---|
| ? Farba: | Zelená |
| ? Gramáž: | 170 g/m2 |
| Typ: | Na jednolôžko |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 °C |
| Sušenie v sušičke: | Áno |
| Napínacie: | Áno |
| Optimálna výška matraca: | Do 20 cm |
| Prevedenie: | Napínacie, S gumou |
| Rozmer: | 90 x 200 cm |
| S gumou: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.