Jersey plachta sivobéžová 180 x 200 cm
Súvisiaci tovar
Akcia
VEĽMI NÍZKA CENA
16.10 €
–44 %
Jersey plachta biela 180 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
9 €
Akcia
VEĽMI NÍZKA CENA
16.10 €
–50 %
Jersey plachta tmavomodrá 180 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
7.90 €
20.20 €
–32 %
Jersey plachta EXCLUSIVE svetlosivá 180 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
13.70 €
20.20 €
–32 %
Jersey plachta EXCLUSIVE tmavosivá 180 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
13.70 €
20.20 €
–32 %
Jersey plachta EXCLUSIVE biela 180 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
13.70 €
VEĽMI NÍZKA CENA
16.10 €
–42 %
Jersey plachta mentolová 180 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
9.30 €
Akcia
20.20 €
–40 %
Jersey plachta EXCLUSIVE krémová 180 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
12.10 €
Akcia
20.20 €
–49 %
Jersey plachta EXCLUSIVE tmavohnedá 180 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
10.20 €
VEĽMI NÍZKA CENA
16.10 €
–42 %
Jersey plachta krémová 180 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
9.30 €
Akcia
Top kvalita
18.10 €
–11 %
Jersey plachta ALVORA 180x200 cm ružová
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Akcia
16.10 €
–52 %
Jersey plachta staroružová 180 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
7.70 €
Podrobný popis
Materiál
- Zloženie: 100% bavlna
- Gramáž: 145 g/m²
Farba
- Sivobéžová
Rozmery
- Rozmer: 180 x 200 cm
Vlastnosti
- Hebký a pevný materiál s dlhou životnosťou
- Vysoká elasticita, nešmýka sa a pevne drží
- Nežehlivé
- Obšité gumou po celom obvode plachty
Praktické rady
- Pred prvým použitím plachtu dôkladne vyperte
- Odporúčaná teplota prania: 30 - 40 °C (podľa štítka výrobcu)
- Odporúčané pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní
- V sušičke odporúčame sušiť na nízke teploty
Obsah balenia
- 1 ks plachty 180 x 200 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jersey plachty 180 x 200 cm |
|---|---|
| ? Farba: | Sivá, Béžová |
| ? Gramáž: | 145 g/m2 |
| Hmotnosť: | 0,3 kg |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 °C |
| Napínacie: | Áno |
| Optimálna výška matraca: | Do 20 cm |
| Prevedenie: | Napínacie, S gumou |
| Rozmer: | 180 x 200 cm |
| S gumou: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.