Hojdacia sieť ZENVIO COMFORT 200x80 cm, biela + taška zdarma
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Bavlna
- Polyester
- Nylon
- Drevo
Farba
- Biela – off white
Rozmery
- Dĺžka: 200 cm
- Šírka: 80 cm
- Dĺžka lán na upevnenie: cca 35 cm
- Uväzovacie laná: 3 m
- Rozmer tašky: cca 40 x 13 cm
Vyhotovenie
- Závesná hojdacia sieť z odolnej bavlnenej tkaniny
- Rozpieracie tyče lán zabezpečia vyšší komfort počas odpočinku
- Obsahuje sáčok pre jednoduché prenášanie
- Súčasťou sú 2 viazacie laná
Užite si zaslúžený odpočinok s pohodlnou hojdacou sieťou, ktorá vám pomôže vytvoriť príjemné miesto pre relaxáciu doma aj vonku. Vďaka ľahkému a praktickému vyhotoveniu ju jednoducho zavesíte na záhrade, terase, balkóne alebo vezmete so sebou na výlet do prírody. Príjemný materiál a stabilná konštrukcia zabezpečia pohodlie pri každom odpočinku, čítaní knihy alebo leňošení na čerstvom vzduchu. Hojdacia sieť je ideálnou voľbou pre chvíle pohody, keď chcete na okamih spomaliť a užiť si pokoj.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hojdacie siete a hojdačky |
|---|---|
| ? Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Šírka: | 80 cm |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Materiál hojdacej siete: | Bavlna, Polyester, Drevo, Nylon |
| Vzhľad: | Hojdacie siete |
| Vzor: | Bez vzoru |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.