Froté plachta EXCLUSIVE tmavo tyrkysová 90 x 200 cm
Súvisiaci tovar
Akcia
20.20 €
–72 %
Froté plachta EXCLUSIVE tmavosivá 90x200 cm
Skladom
(>10 ks)
5.50 €
Akcia
20.20 €
–56 %
Froté plachta EXCLUSIVE svetlomodrá 90x200 cm
Skladom
(>10 ks)
8.80 €
Podrobný popis
Materiál
- Zloženie: 80% bavlna | 20% polyester
- Gramáž: 170 g/m²
Farba
- Tyrkysová
Rozmery
- Rozmer: 90 x 200 cm
Vlastnosti
- Hebký materiál, príjemný na dotyk
- Vysoká elasticita, drží stály tvar
- Nežehlivé
- Obšité gumou po celom obvode plachty
Praktické rady
- Pred prvým použitím plachtu dôkladne oprať
- Odporúčaná teplota prania: 30–40 °C (podľa štítku výrobcu)
- Odporúčané pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní
- V sušičke odporúčame sušiť na nízke teploty
Obsah balenia
- 1 ks plachty 90 x 200 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Froté plachty 90 x 200 cm |
|---|---|
| ? Farba: | Tyrkysová |
| ? Gramáž: | 170 g/m2 |
| Hmotnosť: | 0,5 kg |
| ? Materiál: | 80% bavlna | 20% polyester |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 °C |
| Napínacie: | Áno |
| Optimálna výška matraca: | Do 20 cm |
| Prevedenie: | Napínacie, S gumou |
| Rozmer: | 90 x 200 cm |
| S gumou: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.