AKCE Hotelové povlečení z mikrovlákna JASMINE bílé - proužek 2 cm II.jakost
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Povlečení z mikrovlákna
Dobrou volbou pro alergiky, malé děti nebo osoby s dýchacími potížemi je povlečení z mikrovlákna. Hustě protkanou textilii z polyesteru charakterizuje jemnost, hřejivost a tvarová stálost. Vyniká také svojí příjemnou strukturou, hebkostí, a navíc se nemačká. Pokud preferujete snadnou údržbu, teplo a jemné pohlazení, pak právě mikrovlákno je pro vás jako stvořené.
Materiál
- 100% mikrovlákno - polyester
Barva
- Bílá
Vlastnosti
- Minimalistický pruhovaný motiv
- Doporučené praní: každý týden, maximálně 1x za 14 dní
- Doporučená teplota praní: 30 °C - 40 °C (dle štítku výrobce)
- Povlečení není nutné žehlit
Praktické rady
- Před prvním použitím povlečení důkladně vyperte
- Ložní povlečení perte odděleně, vždy naruby a zapnuté
- Použijte prací prostředek vhodný pro materiál a barevnost povlečení
- Po vyprání povlečení zvolte šetrné odstředění
Obsah balení dle výběru varianty
- Povlečení 140 x 200 cm: 1 ks povlak na přikrývku 140 x 200 cm | 1 ks povlak na polštář 70 x 90 cm
- Povlečení 200 x 220 cm: 1 ks povlak na přikrývku 200 x 220 cm | 2 ks povlak na polštář 70 x 90 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Druhá šanca textilu |
|---|---|
| Cena: | Lacné do 15 € |
| ? Farba: | Biela |
| ? Gramáž: | 90 g/m2 |
| ? Materiál: | Mikrovlákno - polyester |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 - 40 °C |
| Rozmer obliečky: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Rozmer prikrývky: | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Rozmer vankúša: | 70 x 90 cm |
| Motív obliečok: | Jednofarebné |
| Nežehlivé: | Nie |
| Štýl obliečky: | Moderné, Minimalistický |
| Zapínanie: | Zips, Hotelové vrecko |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.