AKCE Bavlněné povlečení mix vzorů
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Podrobnosti:
- Materiál - 80% bavlna + 20 % polyester | 100% bavlna
- Gramáž - 125 g/m2 | 135g/m2
- Povlak na polštář: 70 x 90 cm
- Povlak na přikrývku: 140 x 200 cm
- Zapínání: Knoflíky / Zip
- Cena za 1 sadu povlečení
Dodatočné parametre
| Kategória: | Druhá šanca textilu |
|---|---|
| EAN: | 8596605022858 |
| Cena: | Lacné do 15 € |
| ? Gramáž: | 125 g/m2, 135 g/m2 |
| ? Materiál: | 100% bavlna, 80% bavlna | 20% polyester |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 °C |
| Rozmer prikrývky: | 140 x 200 cm |
| Rozmer vankúša: | 70 x 90 cm |
| Zapínanie: | Gombíky, Zips |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.