Nástenná dekorácia JUDAS MEDAL Ø 38 cm
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Drevo
Rozmery
- Priemer: 38 cm
- Hrúbka: 2,5 cm
- Hmotnosť: 0,68 kg
Vyhotovenie:
- Elegantná drevená dekorácia
- Závesné oko na zadnej strane rámu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Doplnky a dekorácie |
|---|---|
| EAN: | 8720006197536 |
| ? Farba: | Krémová, Ružová |
| Priemer: | 38 cm |
| Typ: | Nástenné |
| Hmotnosť: | 0,1 kg |
| ? Materiál: | Drevo |
| Výška: | 2,5 cm |
| Motív: | Kvety |
| Tvar: | Okrúhly |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.