Detská osuška s kapucňou NUBI 75x75 cm, biela
Súvisiaci tovar
- 15 % s kódom: MAJ15
Detská osuška s kapucňou KODA 75x75 cm, sivá
Skladom
(>10 ks)
4 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Detská osuška s kapucňou MILO 75x75 cm, béžová
Skladom
(>10 ks)
4 €
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
16.10 €
–32 %
Prešívaný vankúš Premium 70 x 90 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
10.80 €
Akcia
12.10 €
–59 %
Jersey plachta svetlosivá 90 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
4.90 €
- 15 % s kódom: MAJ15
16.10 €
–30 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 90x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
18.60 €
–1 %
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm s vankúšom BASIC 70 x 90 cm
Skladom
(>10 ks)
18.30 €
Akcia
VEĽMI NÍZKA CENA
16.10 €
–44 %
Jersey plachta biela 180 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
9 €
Akcia
12.10 €
–57 %
Jersey plachta biela 90 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
5.10 €
- 15 % s kódom: MAJ15
24.20 €
–22 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 180x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
18.70 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% bavlna
Farba
- Biela
Rozmery
- Dĺžka: 75 cm
- Šírka: 75 cm
Vyhotovenie
- Certifikát Oeko-Tex Standard 100
- Praktická kapucňa
- Vhodné na každodenné kúpanie, ale aj na pláž alebo k bazénu
- Antialergický a rýchloschnúci materiál
- Odporúčaná teplota prania maximálne 60 °C
- Pri prvom praní nutné prať oddelene
- Pre dlhodobú jemnosť, hebkosť a savosť nie je odporúčané používať aviváž
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské uteráky |
|---|---|
| ? Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 75 cm |
| Šírka: | 75 cm |
| Hmotnosť: | 0,6 kg |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 60 °C |
| Pre deti: | Detské |
| Prevedenie: | Jedofarebné |
| Rozmer: | 75 x 75 cm |
| Vzor: | S obrázkom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.