Sivý ľanový mantinel do postieľky STONE GRAY
Súvisiaci tovar
od 181.30 € až –1 %
Detská Montessori posteľ PINELO 90 x 200 cm, borovica
Skladom
(>10 ks)
od 180.10 €
Akcia
Výpredaj
48.10 €
–35 %
Zábrana do postieľky TULCO 60 x 120 cm
Skladom
(8 ks)
31.10 €
Akcia
30.30 €
–28 %
Detská mušelínová plachta SESAME 70x140 cm béžová
Skladom
(2 ks)
21.80 €
od 198.90 € až –1 %
Detská Montessori posteľ PINELO 90 x 200 cm, biela
Skladom
(2 ks)
od 197.40 €
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
16.10 €
–32 %
Prešívaný vankúš Premium 70 x 90 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
10.80 €
Akcia
12.10 €
–59 %
Jersey plachta svetlosivá 90 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
4.90 €
- 15 % s kódom: MAJ15
16.10 €
–30 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 90x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
18.60 €
–1 %
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm s vankúšom BASIC 70 x 90 cm
Skladom
(>10 ks)
18.30 €
Akcia
VEĽMI NÍZKA CENA
16.10 €
–44 %
Jersey plachta biela 180 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
9 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% ľan s gramážou 154 g/m2 a Oeko-Tex Standard 100 IW 00034
Farba
- Sivá
Rozmer
- Dĺžka: 198 cm
- Výška: 23,5 cm
- Vhodné do postieľky s rozmermi: 70 x 140 cm alebo 60 x 120 cm
Podrobnosti
- Chráni malé bábätko pred nárazom hlavy
- Mantinel môžete spojiť bavlnenou šnúrkou
- Veľmi mäkký a príjemný na dotyk
- Teplota prania: 40 °C
- Žehlenie: Na mokro pri vysokej teplote
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele a matrace |
|---|---|
| EAN: | 8128950004724 |
| ? Farba: | Sivá |
| Dĺžka: | 198 cm |
| ? Gramáž: | 154 g/m2 |
| Hmotnosť: | 0,4 kg |
| ? Materiál: | 100% len |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 °C |
| Výška: | 23,5 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.