Detská mušelínová plachta SESAME 70x140 cm béžová
Súvisiaci tovar
od 181.30 € až –1 %
Detská Montessori posteľ PINELO 90 x 200 cm, borovica
Skladom
(>10 ks)
od 180.10 €
Akcia
Výpredaj
48.10 €
–35 %
Zábrana do postieľky TULCO 60 x 120 cm
Skladom
(8 ks)
31.10 €
od 198.90 € až –1 %
Detská Montessori posteľ PINELO 90 x 200 cm, biela
Skladom
(2 ks)
od 197.40 €
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
16.10 €
–32 %
Prešívaný vankúš Premium 70 x 90 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
10.80 €
Akcia
12.10 €
–59 %
Jersey plachta svetlosivá 90 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
4.90 €
- 15 % s kódom: MAJ15
16.10 €
–30 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 90x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
18.60 €
–1 %
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm s vankúšom BASIC 70 x 90 cm
Skladom
(>10 ks)
18.30 €
Akcia
VEĽMI NÍZKA CENA
16.10 €
–44 %
Jersey plachta biela 180 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
9 €
Podrobný popis
Materiál
- 100 % bavlna s gramážou 150 g/m2 s certifikátom Oeko-TEX Standard 100
Rozmer
- 70 x 140 cm
Farba
- Béžová
Podrobnosti
- Plachta vyrobená z prírodnej bavlny
- Jemná a mäkká na dotyk
- Ukončená gumičkou, ktorá zabraňuje skĺznutiu z matraca
- Ideálna pre veľkosť postieľky 70 x 140 cm
Pokyny pre pranie
- Prať v práčke na 30 °C
- Nebieliť
- Možno žehliť na vlhko pri vysokej teplote
- Možno sušiť v bubnovej sušičke na nastavenie pre jemné tkaniny
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele a matrace |
|---|---|
| EAN: | 5907053192117 |
| ? Farba: | Béžová |
| Typ: | Na jednolôžko |
| Hmotnosť: | 0,4 kg |
| ? Materiál: | Bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Napínacie: | Napínacie |
| Pre deti: | Detské |
| Rozmer: | 70 x 140 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.