Zamatový dekoračný vankúš SANTA CLAUS, červený
Súvisiaci tovar
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
7.20 €
–13 %
Vonkajší vankúš MILLY INDIGO 50x30 cm, vzorovaný
Skladom
(>10 ks)
6.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
Vonkajší vankúš ELAROSA 45x45 cm, krémový
Skladom
(>10 ks)
5.80 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
7.20 €
–13 %
Vonkajší vankúš FERGUS 50x30 cm, čierny
Skladom
(>10 ks)
6.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6.80 €
–1 %
Cestovný vankúšik MICKEY MOUSE 30x30 cm, biely
Skladom
(>10 ks)
6.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
8 €
–40 %
Dekoračný vankúšik Vianoce modré 40 x 40 cm
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
15 €
–7 %
Sada 2 ks vonkajších vankúšov MADISON ECO 50x50 cm, oranžové
Skladom
(>10 ks)
13.90 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš EMPARO 50x50 cm, hnedý
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
12 €
–6 %
Sada 2 ks vonkajších vankúšov CALINO 45x45 cm, hnedo oranžové
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% polyester
Farba
- Červená
Rozmery
- Šírka: 40 cm
- Výška: 45 cm
- Hmotnosť: 445 g
Vyhotovenie
- Originálny tvar
- Čistiť iba ručne
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné vankúšiky |
|---|---|
| EAN: | 5903678599850 |
| ? Farba: | Červená |
| Šírka: | 40 cm |
| Typ: | Dekoračné vankúše |
| Hmotnosť: | 0,445 kg |
| ? Materiál: | Polyester |
| Výška: | 45 cm |
| Motív: | Jednofarebný |
| Tvar: | Atypický |
| Umiestnenie: | Interiérové |
| Zapínanie: | Bez zapínania |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.