Ľanový dekoratívny vankúšik STAR STONE SIVÁ
Súvisiaci tovar
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
7.20 €
–13 %
Vonkajší vankúš MILLY INDIGO 50x30 cm, vzorovaný
Skladom
(>10 ks)
6.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
Vonkajší vankúš ELAROSA 45x45 cm, krémový
Skladom
(>10 ks)
5.80 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
7.20 €
–13 %
Vonkajší vankúš FERGUS 50x30 cm, čierny
Skladom
(>10 ks)
6.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6.80 €
–1 %
Cestovný vankúšik MICKEY MOUSE 30x30 cm, biely
Skladom
(>10 ks)
6.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
8 €
–40 %
Dekoračný vankúšik Vianoce modré 40 x 40 cm
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
Akcia
7.60 €
–5 %
Dekoratívny vankúšik KELLA 45x45 cm, sivý
Skladom
(>10 ks)
7.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš OLIVOR 45x45 cm, modrý
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Dekoračný vankúšik BOSSA 45x45 cm, svetlozelené pruhy
Skladom
(>10 ks)
7.60 €
- 15 % s kódom: MAJ15
12 €
–6 %
Sada 2 ks vonkajších vankúšov EMPARO 50x50 cm, vínové
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
15 €
–7 %
Sada 2 ks vonkajších vankúšov MADISON ECO 50x50 cm, oranžové
Skladom
(>10 ks)
13.90 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
až –8 %
Vonkajší vankúš PEACSY 38x38 cm - viac variantov
Skladom
(1 ks)
od 5.50 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
14.10 €
–7 %
Zamatový dekoračný vankúš SANTA CLAUS, červený
Skladom
(10 ks)
13.10 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% ľan s gramážou 154 g/m2 a Oeko-Tex Standard 100 IW 00034
Farba
- Sivá
Rozmer
- 46 x 46 cm
Podrobnosti
- Teplota prania: 40 °C
- Žehlenie na mokro pri vysokej teplote
- Veľmi mäkký a príjemný na dotyk
- Ľan je prírodný materiál, preto sa odtiene môžu líšiť
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné vankúšiky |
|---|---|
| ? Farba: | Sivá |
| Dĺžka: | 46 cm |
| Šírka: | 46 cm |
| ? Gramáž: | 154 g/m2 |
| Hmotnosť: | 0,35 kg |
| ? Materiál: | 100% len |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.