Dekoračný vankúšik GIEL 45x45 cm, žltý
Súvisiaci tovar
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
7.20 €
–13 %
Vonkajší vankúš MILLY INDIGO 50x30 cm, vzorovaný
Skladom
(>10 ks)
6.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
Vonkajší vankúš ELAROSA 45x45 cm, krémový
Skladom
(>10 ks)
5.80 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
7.20 €
–13 %
Vonkajší vankúš FERGUS 50x30 cm, čierny
Skladom
(>10 ks)
6.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6.80 €
–1 %
Cestovný vankúšik MICKEY MOUSE 30x30 cm, biely
Skladom
(>10 ks)
6.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
8 €
–40 %
Dekoračný vankúšik Vianoce modré 40 x 40 cm
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš PAVELLO 45x45 cm, farebný
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Akcia
Výpredaj
7.60 €
–36 %
Dekoračný vankúšik MELANIE 45x45 cm, fialový
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš LETORIN 45x45 cm, hnedý
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš CHETARI 45x45 cm, farebný
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Dekoratívny vankúš TAFFY 45x45 cm, hnedý
Skladom
(7 ks)
7.60 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš BANARA 45x45 cm, vzorovaný
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš VELPARDO 45x45 cm, farebný
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Detský dekoračný vankúšik DINOSAURUS 40 x 8 x 30 cm
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
Podrobný popis
Materiál
- Obliečka: 100% bavlna
- Výplň: 100% polyester
Farba
- Žltá
Rozmery
- Šírka: 45 cm
- Dĺžka: 45 cm
Prevedenie
- Odporúčaná teplota prania 30 °C
- Nebieliť
- Nesušiť v sušičke
- Zapínanie na zips
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné vankúšiky |
|---|---|
| EAN: | 8714503963534 |
| ? Farba: | Žltá |
| Dĺžka: | 45 cm |
| Šírka: | 45 cm |
| Typ: | Dekoračné vankúše |
| Hmotnosť: | 0,35 kg |
| Materiál výplne: | 100% polyester |
| Rozmer vankúša: | 45 x 45 cm |
| Motív: | Bodky |
| Tvar: | Štvorcový |
| Umiestnenie: | Interiérové |
| Zapínanie: | Zips |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.