Dekoračný vankúš NEXIRO 45x45 cm, hnedý
Súvisiaci tovar
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
7.20 €
–13 %
Vonkajší vankúš MILLY INDIGO 50x30 cm, vzorovaný
Skladom
(>10 ks)
6.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
Vonkajší vankúš ELAROSA 45x45 cm, krémový
Skladom
(>10 ks)
5.80 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
7.20 €
–13 %
Vonkajší vankúš FERGUS 50x30 cm, čierny
Skladom
(>10 ks)
6.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6.80 €
–1 %
Cestovný vankúšik MICKEY MOUSE 30x30 cm, biely
Skladom
(>10 ks)
6.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
8 €
–40 %
Dekoračný vankúšik Vianoce modré 40 x 40 cm
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
7.60 €
–7 %
Okrúhly dekoračný vankúšik DORA 45 cm, sivý
Skladom
(7 ks)
7 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Vonkajší vankúš CALINO 45x45 cm, svetlo sivý
Skladom
(>10 ks)
6 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš CALINO 45x45 cm, zelenomodrý
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Dekoratívny vankúšik NESSA 45x45 cm, hnedý
Skladom
(>10 ks)
7.60 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš EMPARO 50x50 cm, svetlo sivý
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Akcia
7.60 €
–34 %
Dekoračný vankúš MADISON MAXIME INDIGO 50x50 cm, modrý
Skladom
(>10 ks)
5 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
7.60 €
–9 %
Dekoračný vankúšik MEX 45x45 cm, žltý
Skladom
(>10 ks)
6.90 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš OLIVOR 45x45 cm, oranžový
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš EMPARO 50x50 cm, vínový
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Vonkajší vankúš PLUSHIO 50x50 cm - viac variantov
Skladom
(>10 ks)
7.50 €
Podrobný popis
Materiál
- Materiál poťahu: 100% polyester
- Materiál výplne: 100% polyester
Farba
- Hnedá
Rozmery
- Šírka: 45 cm
- Dĺžka: 45 cm
- Hrúbka: 8 cm
- Hmotnosť: 550 g
Vyhotovenie
- Snímateľný a prateľný poťah so zapínaním na zips
- Výplň je súčasťou balenia
- Odporúčaná teplota prania 30 °C
- Nebieliť
- Nesušiť v sušičke na bielizeň
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné vankúšiky |
|---|---|
| EAN: | 8714503974011 |
| ? Farba: | Hnedá |
| Dĺžka: | 45 cm |
| Šírka: | 45 cm |
| Typ: | Dekoračné vankúše |
| Hmotnosť: | 0,55 kg |
| Materiál výplne: | Polyester |
| Rozmer vankúša: | 45 x 45 cm |
| Materiál poťahu: | Polyester |
| Motív: | So vzorom |
| Tvar: | Štvorcový |
| Umiestnenie: | Interiérové |
| Zapínanie: | Zips |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.