Béžový koberec CARLO SURI 80 x 150 cm
Súvisiaci tovar
Akcia
9.70 €
až –3 %
Čierny záves OXFORD 140x250 cm
Skladom
(>10 ks)
od 9.40 €
Výpredaj
16.10 €
–32 %
Prešívaný vankúš Premium 70 x 90 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
10.80 €
Akcia
12.10 €
–59 %
Jersey plachta svetlosivá 90 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
4.90 €
16.10 €
–30 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 90x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
18.60 €
–1 %
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm s vankúšom BASIC 70 x 90 cm
Skladom
(>10 ks)
18.30 €
Akcia
VEĽMI NÍZKA CENA
16.10 €
–44 %
Jersey plachta biela 180 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
9 €
Akcia
12.10 €
–57 %
Jersey plachta biela 90 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
5.10 €
24.20 €
–22 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 180x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
18.70 €
Akcia
12.10 €
–60 %
Jersey plachta svetlomodrá 90 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
Podrobný popis
Materiál
- Polypropylén
Rozmery
- Dĺžka: 150 cm
- Šírka: 80 cm
- Výška vlasu: 2,5 cm
- Rozmer balenia: 90 x 40 x 40 cm (dx š xv)
Vlastnosti
- Iba suché čistenie
- Nebieliť
- Nežehliť
- Nesušiť v sušičke
- Koberec získal certifikát OEKO-TEX
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bytový textil |
|---|---|
| EAN: | 4053894887673 |
| ? Farba: | Béžová |
| Dĺžka: | 150 cm |
| Šírka: | 80 cm |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| ? Materiál: | Polypropylén |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Výška vlasu: | 2,5 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.