Bavlnené obliečky LITTLE DREAMER ružové
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Bavlnené obliečky
Bavlnené obliečky zo zmesi 70 % recyklovanej bavlny a 30 % panenskej bavlny BCI. Recyklovaná bavlna pomáha šetriť prírodné zdroje a dáva nový život už použitým textilným materiálom, zatiaľ čo panenská bavlna BCI pochádza z zodpovednejšej produkcie v rámci programu Better Cotton Initiative. Vďaka tejto kombinácii je materiál príjemný na dotyk, priedušný a zároveň šetrnejší k životnému prostrediu. Možnou nevýhodou je krčenie a následná nutnosť žehlenia.
Materiál
- 70% recyklovanej bavlny | 30% panenskej bavlny BCI
Farba
- Ružová
- Fialová
- Žltá
Vlastnosti
- Odporúčané pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní
- Obliečka na vankúš je opatrená hotelovým vreckom
- Obliečka na perinu je opatrená holandským uzáverom na prehyb
- Odporúčaná teplota prania: 40 °C (podľa štítku výrobcu)
- Sušenie v sušičke: max. 60 °C
- Obliečky je nutné žehliť
Praktické rady
- Pred prvým použitím obliečky dôkladne operte
- Posteľné obliečky perte oddelene, vždy naruby
- Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farebnosť obliečok
- Po vypraní obliečky zvoľte šetrné odstreďovanie
- Obliečky žehlite naruby, tým zabránite poškodeniu materiálu a vyblednutiu farieb
Obsah balenia podľa výberu varianty
- Obliečky 140 x 220 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 140 x 220 cm + 20 cm | 1 ks obliečka na vankúš 60 x 70 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bavlnené obliečky |
|---|---|
| EAN: | 8719023543181 |
| Cena: | Lacné do 23 € |
| ? Farba: | Ružová, Žltá |
| Šírka: | Na jednolôžko |
| Hmotnosť: | 1,11 kg |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 °C |
| Rozmer obliečky: | 60 x 70 cm | 140 x 220 cm |
| Rozmer prikrývky: | 140 x 220 cm |
| Rozmer vankúša: | 60 x 70 cm |
| Motív obliečok: | Kvety |
| Nežehlivé: | Nie |
| Obojstranné: | Nie |
| Ročné obdobie: | Celoročné |
| Sady: | Paplón a vankúš |
| Štýl obliečky: | Moderné |
| Zapínanie: | Hotelové vrecko, Holandský uzáver |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.