Barová stolička POZZA VELVET, svetlosivá
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Sametová tkanina: Svetlosivá
- Kov: Drevený dekor
Rozmery
- Šírka: 43 cm
- Hĺbka: 49 cm
- Výška: 102 cm
- Výška sedu: 76 cm
- Šírka sedadla: 43 cm
- Hĺbka sedadla: 35 cm
- Nosnosť: 110 kg
- Hmotnosť: 5,4 kg
Vyhotovenie
- Barová stolička s opierkou a pohodlným sedadlom
- Jemný sametový poťah so štýlovým prešívaním
- Pevné kovové nohy opatrené práškovým lakom
- Dodávané v demonte
POZZA
Barová stolička z kolekcie POZZA zaujme elegantným vzhľadom, ktorý podčiarkuje jemný sametový poťah, dekoratívne zvislé prešívanie a štíhle kovové nohy. Vďaka svojmu modernému štýlu pôsobí luxusne, ale zároveň útulne a ľahko sa stane výrazným prvkom interiéru. Komfortne tvarované sedadlo poskytuje pohodlie pri každodennom sedení, či už pri kuchynskom ostrovčeku, domácom bare alebo vyššom jedálenskom stole. Stolička POZZA skvelo doplní moderné, elegantné aj minimalistické interiéry, kde vnesie ľahkosť, štýl a príjemnú atmosféru pre spoločné chvíle aj každodenné posedenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Barové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332099207 |
| ? Farba: | Sivá |
| Šírka: | 43 cm |
| Hĺbka: | 49 cm |
| Hmotnosť: | 5,4 kg |
| Výška: | 102 cm |
| Hĺbka sedadla: | 35 cm |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová látka |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Opierka: | Na nohy |
| Opierka chrbta: | S opierkou chrbta |
| Otočné: | Nie |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Čalúnená |
| Šírka sedadla: | 43 cm |
| Tvar sedadla: | Hranaté |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Výška sedu: | 76 cm |
| Vzhľad: | Klasický |
| Vzhľad opierky: | Plná |
| Vzor: | Jednofarebný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.