Tmavosivé závesné kreslo KOLUMBIA, farebný vankúš so vzorom
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Bavlna s prímesou polyesteru
- Kov
- Vankúš: Polyester
Farba
- Sivá
- Farbená so vzorom
Rozmery
- Šírka: 80 cm
- Priemer sedadla: 60 cm
- Výška opierky: 42 cm
- Celková výška: 130 cm
- Dĺžka ozdobných strapcov: 20 cm
- Výška od sedadla k zaveseniu: 112 cm
- Dĺžka závesných lán: 81/101 cm
- Nosnosť: 150 kg
Vyhotovenie
- Závesné kreslo v boho štýle s vankúšom
- Kovová konštrukcia opletená mäkkými lanami
- Možnosť zavesenia do jedného alebo dvoch bodov
- Kreslo by malo byť chránené pred nepriaznivým počasím
- Stojan nie je súčasťou balenia
Hojdanie nie je len zábava – je to rytmus, ktorý upokojuje telo aj myseľ. Závesné kreslo v boho štýle vás jemne objíme a umožní vám odpočívať s pocitom voľnosti. Stačí si dopriať chvíľku na balkóne, v záhrade alebo v pokojnom kúte domova a nechať sa unášať pohybom, ktorý prináša pohodu a vnútornú rovnováhu. Hojdanie sa tak stáva prirodzenou súčasťou vášho každodenného relaxu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné kreslá |
|---|---|
| ? Farba: | Sivá |
| Šírka: | 80 cm |
| Typ: | Závesné |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| ? Materiál: | Látka, Kov |
| Výška: | 130 cm |
| Materiál kresla: | Bavlna, Kov, Polyester |
| Polstrovanie: | S polstrovaním |
| Spôsob ukotvenia: | Na ukotvenie |
| Stojan: | Nie |
| Štýl: | Moderný |
| Vzhľad: | Hojdacie siete |
| Vzor: | So vzorom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.