Sivá zamatová stolička TURIN s čiernymi nohami
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál stoličky
- Zamatová tkanina: Sivá
- Kov: Čierna
Rozmery stoličky (+/- 1 cm)
- Šírka: 44,5 cm
- Hĺbka: 53 cm
- Výška: 88,5 cm
- Výška sedu: 48,5 cm
- Hĺbka sedu: 40 cm
- Šírka sedáku: 44,5 cm
- Nosnosť: 110 kg
- Hmotnosť: 4,2 kg
Vyhotovenie
- Čalúnená stolička s jemným prešívaním
- Pohodlný polstrovaný sedák
- Kovové nohy zaisťujúce pevnosť a stabilitu
- Nadčasový dizajn ladí s rôznymi štýlmi interiéru
- Dodávané v demonte
Štýl spájajúci jednoduché tvary a vysokú funkčnosť. Stavte na striedme doplnky, jemnú paletu farieb a prírodné materiály. Skvelými doplnkami do škandinávskej jedálne sú stálezelené rastliny, farebné prestieranie a veľké kovové lampy. Škandinávsky interiér sa nezaobíde bez veľkých okien a osvetlenia, ktoré zaručí svetlo aj počas krátkych dní. Stolička Turin dokonale zapadne do jedálne inšpirovanej škandinávskymi krajinami. Výborne vyzerajú rôzne farby stoličiek pri jednom stole – nebojte sa zmeny.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zamatové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332072002 |
| ? Farba: | Sivá |
| Šírka: | 44,5 cm |
| Hĺbka: | 53 cm |
| Hmotnosť: | 4,2 kg |
| Výška: | 88,5 cm |
| Hĺbka sedadla: | 40 cm |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová látka |
| Otočné: | Nie |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Čalúnená |
| Šírka sedadla: | 44,5 cm |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Výška sedu: | 48,5 cm |
| Vzhľad: | Klasický |
| Vzhľad opierky: | Plná |
| Vzor: | Jednofarebný |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.