Okrúhly záhradný stôl so sklenenou doskou ISLAND 90 cm, čierny
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Doska: Tvrdené sklo
- Kov: Čierny, práškovo lakovaný
Rozmery +/- 0,5 cm
- Priemer: 90 cm
- Výška: 70 cm
- Hrúbka skla: 4 mm
- Hmotnosť: 12,2 kg
Vyhotovenie
- Jedálenský stôl do záhrady
- Doska z tvrdeného skla s jednoduchou údržbou
- Pevná kovová konštrukcia opatrená práškovým lakom
- Dodávané v demonte
- Balenie: 94 x 94 x 8 cm, 13,7 kg
Záhrada alebo balkón sa ľahko môžu stať vaším obľúbeným miestom pre každodenný oddych. Stačí vytvoriť príjemné zázemie, kde si vychutnáte rannú kávu, obed na čerstvom vzduchu alebo večerné posedenie s priateľmi. Praktický a odolný stôl je základom každého vonkajšieho priestoru, ktorý spája pohodlie s funkčnosťou. Doprajte si chvíle pohody vonku a premeňte svoj exteriér na miesto, kam sa budete radi vracať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradný nábytok |
|---|---|
| EAN: | 5903332090112 |
| ? Farba: | Čierna |
| Priemer: | 90 cm |
| Typ: | Jedálenský |
| Hmotnosť: | 13,7 kg |
| Výška: | 70 cm |
| Materiál dosky: | Sklo |
| Materiál nôh: | Kov |
| Počet miest: | Pre 4 osoby |
| Rozkladanie: | Pevné |
| Vhodné na vonkajšie použitie: | Áno |
| Tvar dosky: | Okrúhly |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.