2x osuška SOFT 70x140 cm krémová, 100% bavlna
Súvisiaci tovar
Akcia
3.60 €
–5 %
Súprava uterákov CARRARA 30x30 cm svetlosivá 100% bavlna, 3 ks
Skladom
(>10 ks)
3.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
19.10 €
–9 %
1x osuška COMFORT biela + 2x uterák COMFORT biely
Skladom
(>10 ks)
17.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
19.10 €
–9 %
1x osuška COMFORT žltá + 2x uterák COMFORT žltý
Skladom
(>10 ks)
17.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
19.10 €
–9 %
1x osuška COMFORT krémová + 2x uterák COMFORT krémový
Skladom
(4 ks)
17.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
19.30 €
–10 %
1x osuška COMFORT tmavosivá + 2x uterák COMFORT tmavosivý
Skladom
(>10 ks)
17.30 €
- 15 % s kódom: MAJ15
23.30 €
–9 %
1x osuška BAMBOO fialová + 2x uterák BAMBOO fialový
Skladom
(>10 ks)
21 €
- 15 % s kódom: MAJ15
15.30 €
–10 %
2x osuška ROYAL 70x140 cm biela, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
13.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
11.20 €
–9 %
2x osuška SOFT 70x140 cm biela, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
10.10 €
- 15 % s kódom: MAJ15
14.50 €
–11 %
2x osuška Classic tmavomodrá 70 x 140 cm, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
12.90 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% bavlna
- Gramáž: 400 g/m2
Farba
- Krémová
Rozmer
- 70 x 140 cm
Vyhotovenie
- S elegantnou bordúrou
- S pútkom
- Certifikát Oeko-Tex Standard 100
- Pranie max. na 60 °C
- Sušenie v sušičke na strednú teplotu
- Neprať s odevmi, ktoré majú zipsy a kovové háčiky
- Pre dlhotrvajúcu jemnosť, hebkosť a savosť nie je odporúčané používať aviváž
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výhodné sady uterákov a osušiek |
|---|---|
| Cena: | Nad 5 € |
| ? Farba: | Krémová |
| ? Gramáž: | 400 g/m2 |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 60 °C |
| Rozmer: | 70 x 140 cm |
| Vysoká gramáž: | Áno |
| Vzor: | Bez vzoru |
- 15 % s kódom: MAJ15
11.20 €
–9 %
2x osuška SOFT 70x140 cm biela, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
10.10 €
- 15 % s kódom: MAJ15
19 €
–11 %
2x osuška Comfort 70x140 cm béžová, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
16.90 €
- 15 % s kódom: MAJ15
18.50 €
–4 %
2x osuška GREEK 70x130 cm čierna, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
17.60 €
- 15 % s kódom: MAJ15
11.20 €
–9 %
2x osuška DONNA žltá 70 x 120 cm, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
10.10 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.