Uterák GREEK 50 x 90 cm krémový, 100% bavlna
Súvisiaci tovar
- 15 % s kódom: MAJ15
8 €
–45 %
Uterák GREEK 50 x 90 cm tmavomodrý, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
4.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
8 €
–45 %
Uterák GREEK 50 x 90 cm biely, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
4.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
8 €
–45 %
Uterák GREEK 50 x 90 cm čierny, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
4.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
14.10 €
–34 %
Osuška GREEK 70x130 cm biela, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
9.30 €
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
14.10 €
–34 %
Osuška GREEK 70x130 cm čierna, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
9.30 €
- 15 % s kódom: MAJ15
14.10 €
–34 %
Osuška GREEK 70x130 cm tmavo modrá, 100% bavlna
Priemerné hodnotenie produktu je 4.1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
9.30 €
- 15 % s kódom: MAJ15
2 €
–50 %
Detský uterák Bella krémový 30x50 cm, 100% bavlna
Priemerné hodnotenie produktu je 4.0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
1 €
- 15 % s kódom: MAJ15
6.40 €
–25 %
Uterák Comfort 50 x 100 cm béžový, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
16.10 €
–32 %
Prešívaný vankúš Premium 70 x 90 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
10.80 €
Akcia
12.10 €
–59 %
Jersey plachta svetlosivá 90 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
4.90 €
- 15 % s kódom: MAJ15
16.10 €
–30 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 90x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% bavlna
- Gramáž: 500 g/m2
Farba
- Krémová
Rozmer
- 50 x 90 cm
Vyhotovenie
- S elegantnou bordúrou
- S pútkom
- Certifikát Oeko-Tex Standard 100
- Pranie max. na 60 °C
- Sušenie v sušičke na strednú teplotu
- Neprať s odevmi, ktoré majú zipsy a kovové háčiky
- Pre dlhotrvajúcu jemnosť, hebkosť a savosť nie je odporúčané používať aviváž
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uteráky s okrasnou bordúrou |
|---|---|
| EAN: | 8594157755071 |
| Cena: | Lacné do 7 € |
| ? Farba: | Krémová |
| ? Gramáž: | 500 g/m2 |
| Hmotnosť: | 0,25 kg |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 60 °C |
| Pútko: | Áno |
| Rozmer: | 50 x 90 cm |
| Vysoká gramáž: | Áno |
| Vzor: | So vzorom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.