Uterák Comfort 50 x 100 cm svetlo zelený, 100% bavlna
Súvisiaci tovar
- 15 % s kódom: MAJ15
10.50 €
–7 %
Osuška Comfort 70 x 140 cm svetlozelená, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
9.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
6.40 €
–25 %
Uterák Comfort 50 x 100 cm žltá, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
6.30 €
–23 %
Uterák Comfort 50 x 100 cm fialový, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
6.30 €
–23 %
Uterák Comfort 50 x 100 cm červený, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
6.30 €
–19 %
Uterák Comfort 50 x 100 cm azúrový, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
5.10 €
- 15 % s kódom: MAJ15
6.30 €
–23 %
Uterák Comfort 50 x 100 cm purpurový, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
10.10 €
–40 %
Hotelová predložka svetlozelená 750 g/m2
Skladom
(>10 ks)
6 €
- 15 % s kódom: MAJ15
6.40 €
–25 %
Uterák Comfort 50 x 100 cm oranžový, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
6.30 €
–19 %
Uterák Comfort 50 x 100 cm tmavo modrý, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
5.10 €
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–20 %
Uterák Comfort 50 x 100 cm hnedý, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
19.80 €
–4 %
Osuška Comfort Maxi 100x180 cm svetlozelená, 100% bavlna
Skladom
(10 ks)
19 €
- 15 % s kódom: MAJ15
6.30 €
–23 %
Uterák Comfort 50 x 100 cm svetlo sivý, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
Akcia
10.50 €
–11 %
Osuška Comfort 70 x 140 cm oranžová, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
9.30 €
- 15 % s kódom: MAJ15
6.40 €
–25 %
Uterák Comfort 50 x 100 cm béžový, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
6.30 €
–23 %
Uterák Comfort 50 x 100 cm tmavo zelený, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
Akcia
6.40 €
–40 %
Uterák Comfort 50 x 100 cm biely, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
3.80 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% bavlna
- Gramáž: 500 g/m2
Farba
- Svetlozelená
Rozmer
- 50 x 100 cm
Vyhotovenie
- S elegantnou bordúrou
- S pútkom
- Certifikát Oeko-Tex Standard 100
- Pranie max. na 60 °C
- Sušenie v sušičke na strednú teplotu
- Neprat s odevmi, ktoré majú zipsy a kovové háčiky
- Pre dlhodobú jemnosť, hebkosť a savosť nie je doporučené používať aviváž
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uteráky Comfort |
|---|---|
| EAN: | 8594157754340 |
| Cena: | Lacné do 7 € |
| ? Farba: | Zelená |
| ? Gramáž: | 500 g/m2 |
| Hmotnosť: | 0,25 kg |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 60 °C |
| Pútko: | Áno |
| Rozmer: | 50 x 100 cm |
| Vysoká gramáž: | Áno |
| Vzor: | Bez vzoru |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.