Biela plastová stolička COCO
Súvisiaci tovar
Akcia
- 15 % s kódom: JAR
54.60 €
–45 %
Biela plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
30 €
- 15 % s kódom: JAR
31.90 €
–22 %
Biela stolička KITO s bukovými nohami
Skladom
(>10 ks)
24.70 €
- 15 % s kódom: JAR
36 €
–21 %
Svetlosivá stolička BALI MARK s bukovými nohami
Skladom
(>10 ks)
28.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: JAR
54.60 €
–39 %
Žltá plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
33.10 €
Akcia
- 15 % s kódom: JAR
54.60 €
–41 %
Béžová plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
31.70 €
- 15 % s kódom: JAR
36 €
–16 %
Tmavosivá stolička BALI MARK s bukovými nohami
Skladom
(>10 ks)
30.10 €
- 15 % s kódom: JAR
31.90 €
–23 %
Sivá stolička KITO s bukovými nohami
Skladom
(>10 ks)
24.50 €
Akcia
- 15 % s kódom: JAR
35.10 €
–21 %
Bielo-čierna stolička BALI MARK s bukovými nohami
Skladom
(>10 ks)
27.60 €
- 15 % s kódom: JAR
36 €
–16 %
Čierna stolička BALI MARK s bukovými nohami
Skladom
(>10 ks)
30.10 €
- 15 % s kódom: JAR
31.90 €
–16 %
Čierna stolička KITO s bukovými nohami
Skladom
(9 ks)
26.70 €
- 15 % s kódom: JAR
44.10 €
–35 %
Bielo-čierna stolička BALI MARK s čiernymi nohami
Skladom
(9 ks)
28.50 €
- 15 % s kódom: JAR
40 €
–17 %
Transparentná stolička BALI MARK s bukovými nohami
Skladom
(1 ks)
33 €
Akcia
- 15 % s kódom: JAR
22.80 €
–9 %
Bridlicovo sivá stolička OSAKA s čiernymi nohami
Skladom
(>10 ks)
20.60 €
- 15 % s kódom: JAR
34.70 €
–18 %
Béžová stolička BALI MARK s bukovými nohami
Skladom
(>10 ks)
28.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: JAR
22.80 €
–5 %
Koralová stolička OSAKA s čiernymi nohami
Skladom
(>10 ks)
21.50 €
Podrobný popis
Materiál
- Plast: Polypropylén
Farba
- Biela
Rozmery
- Šírka: 39,5 cm
- Šírka sedadla: 34,5 - 39,5 cm
- Hĺbka sedu: 41,5 cm
- Výška: 77,5 cm
- Výška operadla: 37 cm
- Výška sedu: 44,5 cm
- Nosnosť: 110 kg
- Hmotnosť: 3,5 kg
Symbolom škandinávskeho štýlu je vzdušnosť, elegancia a nenútená harmonická atmosféra. Koniec koncov štýl inšpirovaný rýdzou severskou prírodou musí spĺňať vysoké požiadavky na život. Škandinávske jedálne vás prekvapia svojou funkčnosťou a udržateľnosťou. Jedálenská stolička Coco v bielej farbe sa stane pôsobivým doplnkom jedálne. V priestore stavte na tvarovo jednoduché kúsky a jemné farby. Zaoblené tvary, ako má stolička Coco, odolávajú všetkým trendom. Čisté línie a originálne tvarovanie vnesie do škandinávskej jedálne požadovaný šmrnc.
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332072255 |
| ? Farba: | Biela |
| Šírka: | 39,5 cm |
| Typ: | Sedacia |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
| ? Materiál: | Plast |
| Výška: | 77,5 cm |
| Otočné: | Nie |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Polohovateľnosť: | Pevné |
| Skladanie: | Stohovateľné |
| Štýl: | Minimalistický |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Výška sedu: | 44,5 cm |
| Vzhľad: | Stoličky |
| Vzhľad opierky: | Klasický |
| Vzor: | Jednofarebný |
| Položka bola vypredaná… | |
Akcia
- 15 % s kódom: JAR
54.60 €
–41 %
Béžová plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
31.70 €
Akcia
- 15 % s kódom: JAR
46.50 €
–49 %
Zelená plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
23.50 €
Akcia
- 15 % s kódom: JAR
54.60 €
–39 %
Žltá plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
33.10 €
Akcia
- 15 % s kódom: JAR
46.50 €
–43 %
Svetlosivá plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
26.10 €
Akcia
- 15 % s kódom: JAR
46.50 €
–37 %
Čierna plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
28.90 €
Akcia
- 15 % s kódom: JAR
54.60 €
–45 %
Biela plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
30 €
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár