Sedacia súprava do U FETTO béžová
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vzhľad pohovky
- Prevedenie: Rohová, Pohovka do U, s úložným priestorom
- Farba: Béžová
- Poťah: Zamatová látka
Materiál pohovky
- Zloženie: Zamatová látka
- Korpus a rám: Masívne drevo a drevotrieska
- Nohy: Kov - chróm
Rozmery pohovky
- Šírka: 341 cm
- Hĺbka: 175/200 cm
- Hĺbka sedu: 60 cm
- Výška: 82 / 95 cm
- Výška sedu: 45 cm
- Plocha na spanie: 130 x 270 cm
- Hmotnosť: 215 kg
Vybavenie
- Lôžková úprava: Áno
- Vankúše: Nie
Prevedenie
- Dodávené v demonte
- Nastaviteľné opierky hlavy
- Vodeodolná tkanina, nehorľavá (test na cigarety)
- Lôžková úprava
- Nebieliť, nežehliť
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rohové sedačky |
|---|---|
| EAN: | 5903575807171 |
| ? Farba: | Béžová |
| Šírka: | 341 cm |
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 95 cm |
| Hĺbka sedadla: | 60 cm |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamat |
| Nosnosť: | Nosnosť 110 kg / 1 sedacie miesto |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Plocha na spanie: | 130 x 270 cm |
| Počet miest: | Viacmiestne |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Rozkladanie: | Rozkladacia |
| Tvar: | Do U |
| Úložný priestor: | S úložným priestorom |
| Varianta rohu: | Ľavý roh, Pravý roh |
| Výška sedadla: | 45 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.