Rozkladacia sedacia súprava do U SILVIANO 300x140 cm, krémová + 2 vankúšiky ZDARMA COSMIC 10
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vzhľad pohovky
- Vyhotovenie: Rohová, pohovka do U
- Veľkosť: Pohovka nad 270 cm
- Farba: Krémová
- Poťah: COSMIC 10
Materiál pohovky
- Materiál poťahu: Velúr s jemnou štruktúrou
- Zloženie poťahu: 100% polyester
- Odolnosť proti opotrebovaniu (Martindale): 50 000 cyklov
- Typ sedáku: Vlnitá pružina a čalúnnická pena
- Typ peny: T30 (stredne tvrdá)
- Konštrukcia: Masívne drevo a drevotriesková doska
Rozmery pohovky
- Šírka: 300 cm
- Hĺbka: 140 cm
- Výška: 93 cm / 77 cm
- Šírka sedáka: 270 cm
- Výška sedu: 43 cm
- Hĺbka sedáka: 60 cm / 120 cm
- Výška nožičiek: 10 cm
- Šírka podrúčiek: 15 cm
- Plocha na spanie: 130 x 270 cm
- Nosnosť: 110 kg / 1 sedacie miesto
- Hmotnosť: 117 kg (brutto)
Vybavenie
- Úložný priestor: Áno, pod sedacou časťou
- Opierne vankúše na zips (4 ks), výplň z drvenej PU peny
- Dekoratívne vankúše na zips (2 ks)
- Zadná časť pohovky je čalúnená
- Dodávané v demonte
- Poznámka: Dekór drevotriesky vo vnútri pohovky sa môže líšiť od produktovej fotografie
Lôžková úprava
- Rozkladanie: Áno
- Rozmer lôžka: 130 x 270 cm
- Typ rozkladania: Manuálne so sklápacími chrbtami
Tkanina Cosmic
Tkanina Cosmic je štrukturálny velúr zo 100% polyesteru, ktorý spája luxusný vzhľad s vysokou odolnosťou pre každodenné používanie. Vďaka gramáži 240 g/m² pôsobí pevne a kvalitne, zároveň je však príjemne jemná na dotyk. V teste opotrebovaniu Martindale dosahuje hodnotu 50 000 cyklov, čo z nej robí ideálnu voľbu pre čalúnený nábytok do domácností s vyššou záťažou. Odolnosť proti žmolkovaniu 4/5 a svetelná stálosť 4/5 zaručujú, že si látka dlhodobo zachová svoj vzhľad aj farebnosť. Praktickou výhodou je tiež obmedzená absorpcia kvapalín, ktorá uľahčuje údržbu.
Cosmic je vhodná pre pohovky, rohové sedacie súpravy, kreslá aj dekoratívne doplnky. Vďaka svojej odolnosti je skvelou voľbou tiež do domácností s domácimi miláčikmi. Pre zachovanie krásneho vzhľadu odporúčame pravidelné vysávanie mäkkou násadou a rýchle odstránenie prípadných nečistôt vlhkou handričkou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rohové sedačky |
|---|---|
| ? Farba: | Krémová |
| Šírka: | 300 cm |
| Hĺbka: | 140 cm |
| Hmotnosť: | 117 kg |
| Výška: | 93 cm |
| Hĺbka sedadla: | 60 cm, 120 cm |
| Materiál poťahu: | Látka |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Plocha na spanie pohovky: | 130 x 270 cm |
| Počet miest: | Viacmiestne |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Rozkladanie: | Rozkladacia |
| Šírka sedadla: | 270 cm |
| Tvar: | Do U |
| Úložný priestor: | S úložným priestorom |
| Varianta rohu: | Ľavý roh, Pravý roh, Univerzálny roh |
| Výška nožičiek: | 10 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.