Rozkladacia obojstranná sedacia súprava do L VENORIA 220x143 cm, púdrovo ružová + 2 vankúšiky ZDARMA Cosmic 14
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vzhľad pohovky
- Vyhotovenie: Rohová pohovka do L
- Veľkosť: Nad 200 cm
- Farba: Púdrovo ružová
- Poťah: Cosmic 14
Materiál pohovky
- Materiál poťahu: Velur
- Zloženie poťahu: 100% polyester
- Odolnosť voči oderu (Martindale): 50 000 cyklov
- Typ sedáku: Vlnité pružiny a čalúnická pena
- Typ peny: T30 (stredne tvrdá)
- Konštrukcia: Masívne drevo a drevotrieska
Rozmery pohovky (tolerancia +/- 3 %)
- Šírka: 220 cm
- Hĺbka: 143 cm
- Výška: 84 cm / 74,5 cm
- Šírka sedáku: 198 cm
- Výška sedu: 38 cm
- Hĺbka sedáku: 53 cm / 105 cm
- Výška nožičiek: 4 cm
- Plocha na spanie: 118 x 200 cm
- Nosnosť: 110 kg / 1 sedacie miesto
- Hmotnosť: 83 kg (brutto)
Vybavenie
- Úložný priestor: Áno
- Umiestnenie úložného priestoru: Pod sedacou časťou pohovky
- Oporné vankúše so zapínaním na zips (3 ks), vyplnené drvenou PU penou
- 2 malé dekoratívne vankúšiky so zapínaním na zips
- Zadná časť sedacej súpravy je čalúnená
- Dodávané v demonte
- Poznámka: Dekor drevotriesky vo vnútri pohovky sa môže líšiť od produktovej fotografie
Lôžková úprava
- Rozkladanie: Áno
- Rozmer lôžka: 118 x 200 cm
- Typ rozkladania: Manuálne so sklopnými chrbtami
Tkanina Cosmic
Tkanina Cosmic je štrukturálny velur zo 100% polyesteru, ktorý spojuje luxusný vzhľad s vysokou odolnosťou pre každodenné používanie. Vďaka gramáži 240 g/m² pôsobí pevne a kvalitne, zároveň je však príjemne jemná na dotyk. V teste oderu Martindale dosahuje hodnotu 50 000 cyklov, čo z nej robí ideálnu voľbu pre čalúnený nábytok do domácností s vyššou záťažou. Odolnosť voči žmolkovaniu 4/5 a svetelná stálosť 4/5 zaručujú, že látka dlhodobo zachová svoj vzhľad aj farebnosť. Praktickou výhodou je tiež obmedzená absorpcia kvapalín, ktorá uľahčuje údržbu.
Cosmic je vhodná pre pohovky, rohové sedacie súpravy, kreslá aj dekoratívne doplnky. Vďaka svojej odolnosti je skvelou voľbou tiež do domácností s domácimi miláčikmi. Pre zachovanie krásneho vzhľadu odporúčame pravidelné vysávanie mäkkým nástavcom a rýchle odstránenie prípadných nečistôt vlhkou handričkou.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Rohové sedačky |
|---|---|
| ? Farba: | Ružová |
| Šírka: | 220 cm |
| Hĺbka: | 143 cm |
| Hmotnosť: | 83 kg |
| Výška: | 84 cm |
| Hĺbka sedadla: | 105 cm, 53 cm |
| Materiál poťahu: | Látka |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Plocha na spanie pohovky: | 118 x 200 cm |
| Počet miest: | Viacmiestne |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Rozkladanie: | Rozkladacia |
| Šírka sedadla: | 198 cm |
| Tvar: | V tvare L |
| Úložný priestor: | S úložným priestorom |
| Varianta rohu: | Ľavý roh, Pravý roh, Univerzálny roh |
| Výška nožičiek: | 4 cm |
| Výška sedu: | 38 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.