Rozkladacia obojstranná sedacia súprava do L SEVIO 246x145 cm, tmavo sivá + 2 vankúšiky ZDARMA Cosmic 97
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vzhľad pohovky
- Vyhotovenie: Rohová pohovka do L
- Veľkosť: Nad 220 cm
- Farba: Tmavo sivá
- Poťah: Cosmic 97
Materiál pohovky
- Materiál poťahu: Velúr
- Zloženie poťahu: 100% polyester
- Odolnosť proti oderu (Martindale): 50 000 cyklov
- Typ sedáka: Vlnité pružiny a čalúnnická pena
- Typ peny: T30 (stredne tvrdá)
- Konštrukcia: Masívne drevo a drevotrieska
Rozmery pohovky (tolerancia +/- 3 %)
- Šírka: 246 cm
- Hĺbka: 145 cm
- Výška: 82 cm
- Šírka sedáku: 200 cm
- Výška sedu: 43 cm
- Hĺbka otomanu: 135 cm
- Výška nožičiek: 5 cm
- Plocha na spanie: 140 x 200 cm
- Nostnosť: 110 kg / 1 sedacie miesto
- Hmotnosť: 100 kg (brutto)
Vybavenie
- Úložný priestor: Áno
- Umiestnenie úložného priestoru: Pod sedacou časťou pohovky
- Oporné vankúše so zapínaním na zips (3 ks), vyplnené drvenou PU penou
- 2 malé dekoratívne vankúšiky so zapínaním na zips
- Zadná časť sedacej súpravy je čalúnená
- Dodávané v demonte
- Poznámka: Dekor drevotriesky vo vnútri pohovky sa môže líšiť od produktovej fotografie
Lôžková úprava
- Rozkladanie: Áno
- Rozmer lôžka: 140 x 200 cm
- Typ rozkladania: Manuálne so sklápajúcimi sa zadami
Tkanina Cosmic
Tkanina Cosmic je štrukturálny velúr zo 100% polyesteru, ktorý spája luxusný vzhľad s vysokou odolnosťou pre každodenné používanie. Vďaka gramáži 240 g/m² pôsobí pevne a kvalitne, zároveň je však príjemne jemná na dotyk. V teste oderu Martindale dosahuje hodnotu 50 000 cyklov, čo z nej robí ideálnu voľbu pre čalúnený nábytok do domácností s vyššou záťažou. Odolnosť proti žmolkovaniu 4/5 a svetelná stálosť 4/5 zaručujú, že si látka dlhodobo zachová svoj vzhľad aj farebnosť. Praktickou výhodou je tiež obmedzená absorpcia kvapalín, ktorá uľahčuje údržbu.
Cosmic je vhodná pre pohovky, rohové sedacie súpravy, kreslá aj dekoratívne doplnky. Vďaka svojej odolnosti je skvelou voľbou tiež do domácností s domácimi miláčikmi. Pre zachovanie krásneho vzhľadu odporúčame pravidelné vysávanie mäkkým nástavcom a rýchle odstránenie prípadných nečistôt vlhkou handričkou.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Rohové sedačky |
|---|---|
| ? Farba: | Sivá |
| Šírka: | 246 cm |
| Hĺbka: | 145 cm |
| Hmotnosť: | 100 kg |
| Výška: | 82 cm |
| Hĺbka sedadla: | 135 cm |
| Materiál poťahu: | Látka |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Plocha na spanie pohovky: | 140 x 200 cm |
| Počet miest: | Viacmiestne |
| Podrúčky: | S podrúčkami |
| Rozkladanie: | Rozkladacia |
| Šírka sedadla: | 200 cm |
| Tvar: | V tvare L |
| Úložný priestor: | S úložným priestorom |
| Varianta rohu: | Ľavý roh, Pravý roh, Univerzálny roh |
| Výška nožičiek: | 5 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.