Sada 2 obliečok na vankúš VIANOČNÝ JELEŇ A STROMČEK 40x50 cm
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Podrobnosti:
- Materiál: 80% bavlna a 20% polyester
- Farba: Biela, Červená
- Rozmer: 40 x 50 cm
- Gramáž: 135 g/m2
- Zapínanie: Gombík
- Sada 2 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obliečky na vankúše |
|---|---|
| EAN: | 8596605059182 |
| ? Farba: | Biela, Červená |
| Hmotnosť: | 0,3 kg |
| ? Materiál: | 80% bavlna | 20% mikrovlákno - polyester |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Rozmer vankúša: | 40 x 50 cm |
| Obojstranné: | Áno |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Rozmer vankúšika: | 40 x 50 cm |
| Zapínanie: | Gombíky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.