Dekoračný poťah na vankúš ABU MERLOT 45x45 cm, vínový
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- 100% polyester
Rozmery
- Šírka: 45 cm
- Dĺžka: 45 cm
- Hmotnosť: 150 g
Vyhotovenie
- Odporúčaná teplota prania 30 °C
- Nebieliť
- Nesušiť v sušičke na bielizeň
- Uzatváranie na zips
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obliečky na vankúše |
|---|---|
| EAN: | 8714165625856 |
| ? Farba: | Krémová, Vínová |
| Dĺžka: | 45 cm |
| Šírka: | 45 cm |
| Hmotnosť: | 0,1 kg |
| ? Materiál: | Polyester |
| Rozmer vankúša: | 45 x 45 cm |
| Sady: | Samostatná obliečka na vankúš |
| Vzor: | Kvety |
| Zapínanie: | Zips |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.