Podsedák na lavicu NAVARO 140x48 cm tmavo zelený
Súvisiaci tovar
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
54.60 €
–45 %
Biela plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
30 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Modrá hojdacia sieť HAMAK pre 2 osoby 190x150 cm
Skladom
(>10 ks)
14.10 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
25.50 €
–18 %
Béžové závesné kreslo VELHO
Skladom
(>10 ks)
20.70 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
20.20 €
–9 %
Štýlový set plážovej tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, okrovo žltý
Skladom
(>10 ks)
18.30 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Sada 3 kvetináčov s plastovým vnútrom HAYDEN CAULDRON WHITE
Skladom
(7 ks)
24.20 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Podsedák na stoličku STANDARD fialový
Skladom
(6 ks)
3.20 €
Novinka
Zľavový kupón -10% MINUS10
Podsedák na stoličku BASIC svetlosivý
Skladom
(>10 ks)
2.30 €
Novinka
Zľavový kupón -10% MINUS10
Podsedák na stoličku BASIC modrý
Skladom
(>10 ks)
2.30 €
Novinka
Zľavový kupón -10% MINUS10
Podsedák na stoličku BASIC tmavohnedý
Skladom
(>10 ks)
2.30 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
3 + 1
od 5.60 € až –14 %
Horčicový podsedák ENDRE - viac veľkostí
Skladom
(>10 ks)
od 4.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Podsedák na stoličku STANDARD tmavoružový
Skladom
(1 ks)
3.20 €
Novinka
Zľavový kupón -10% MINUS10
Podsedák na stoličku BASIC tmavosivý
Skladom
(>10 ks)
2.30 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
3 + 1
od 5.60 € až –5 %
Biely podsedák RUNE - viac veľkostí
Skladom
(>10 ks)
od 5.30 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
3 + 1
od 5.60 € až –8 %
Tyrkysový podsedák BOEL - viac veľkostí
Skladom
(>10 ks)
od 5.10 €
Novinka
Zľavový kupón -10% MINUS10
Podsedák na stoličku BASIC béžový
Skladom
(>10 ks)
2.30 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
3.60 €
–11 %
Podsedák na stoličku STANDARD svetlosivý
Skladom
(>10 ks)
3.20 €
Podrobný popis
Materiál
- 50% bavlna
- 45% polyester
- 5% recyklovaných látok
Farba
- Zelená
Rozmery
- Dĺžka: 140 cm
- Šírka: 48 cm
- Výška: 5 cm
- Hmotnosť: 1,35 kg
Vyhotovenie
- Zloženie materiálu zabezpečuje pevnosť a odolnosť farby
- Nebieliť
- Nesušiť v sušičke na bielizeň
- Podsedáky nie sú nikdy 100% vodeodolné
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky na stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8713229286750 |
| ? Farba: | Zelená |
| Dĺžka: | 140 cm |
| Šírka: | 48 cm |
| Hmotnosť: | 1,35 kg |
| ? Materiál: | Polyester, Bavlna |
| Výška: | 5 cm, Nízka |
| Motív: | Jednofarebný |
| Pripevnenie: | Na šnúrky |
| Rozmer: | 140 x 48 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár