Plážové ležadlo v rolke MORSKÝ KONÍK S KORALMI 148x52 cm, modré
Súvisiaci tovar
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, svetlo zelené pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, tyrkysové pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND PINEAPPLE, farebné
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, zelené pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, sivé pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, modro-biele
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové lehátko SAND LEMON, farebné
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
20.20 €
–9 %
Štýlový set plážovej tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, okrovo žltý
Skladom
(>10 ks)
18.30 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Plážový stan SUNSHADE 120x220 cm, modro-biely
Skladom
(>10 ks)
28.30 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Nafukovací kruh SEA ADVENTURE 60 cm žltý
Skladom
(10 ks)
2.80 €
Akcia
Výpredaj
6.80 €
–27 %
Látková plážová taška CHERRY, krémová
Skladom
(>10 ks)
4.90 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Nafukovací kruh SEA ADVENTURE 60 cm modrý
Skladom
(5 ks)
2.80 €
Podrobný popis
Materiál
- 52% polyester
- 48% bavlna
- Spodná strana: PVC fólia
- Výplň: PU pena
Rozmer
- Šírka: 52 cm
- Dĺžka: 148 cm
- Výška: 1,5 cm
Vyhotovenie
- Rozkladacie
- Srolovanie do rolky
- Dobré izolačné vlastnosti, izoluje od chladu a vlhkosti
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plážové ležadla |
|---|---|
| EAN: | 8592050020722 |
| ? Farba: | Modrá |
| Dĺžka: | 148 cm |
| Šírka: | 52 cm |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| ? Materiál: | Látka, 52% polyester | 48% bavlna |
| Materiál výplne: | Polyuretánová pena |
| Výška: | 1,5 cm |
| Skladanie: | Skladacie |
| Určenie: | Plážová |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.