Plážové ležadlo LIGHTHOUSE modré
Súvisiaci tovar
Akcia
16.10 €
–24 %
Skladacie plážové ležadlo SAND, svetlo zelené pruhy
Skladom
(>10 ks)
12.10 €
- 15 % s kódom: SAND15
Skladacie plážové ležadlo SAND, tyrkysové pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
- 15 % s kódom: SAND15
Skladacie plážové ležadlo SAND PINEAPPLE, farebné
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
- 15 % s kódom: SAND15
Skladacie plážové ležadlo SAND, zelené pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
- 15 % s kódom: SAND15
Skladacie plážové ležadlo SAND, sivé pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
- 15 % s kódom: SAND15
Skladacie plážové ležadlo SAND, modro-biele
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
- 15 % s kódom: SAND15
Skladacie plážové lehátko SAND LEMON, farebné
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Akcia
Výpredaj
6.80 €
–27 %
Látková plážová taška CHERRY, krémová
Skladom
(>10 ks)
4.90 €
Novinka
Samorozkladací plážový stan SUNSHADE 190x120 cm, modrá/biela
Skladom
(>10 ks)
18.60 €
Novinka
Samorozkladací plážový stan SUNSHADE 190x120 cm, tmavomodrá/biela
Skladom
(>10 ks)
18.60 €
Akcia
20.20 €
–10 %
Štýlový set plážovej tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, zelený
Skladom
(>10 ks)
18.10 €
Podrobný popis
Materiál:
- Materiál ležadla: Polyester
- Materiál výplne: Molitan
Farba:
- Modrá
Rozmery:
- Dĺžka: 198 cm
- Šírka: 60 cm
- Výška: 1,8 cm
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plážové ležadla |
|---|---|
| ? Farba: | Modrá |
| Veľkosť: | Pre jedného |
| Dĺžka: | 198 cm |
| Šírka: | 60 cm |
| ? Materiál: | 100% polyester |
| Materiál výplne: | Molitan |
| Výška: | 1,8 cm |
| Skladanie: | Skladacie |
| Určenie: | Plážová |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.