Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ na postieľku 70x140 cm

10.10 € –40 %
011 chranic matrace uvodni
10.10 € –40 % 6.10 € 5.10 € bez DPH
Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
9.6.2023
Možnosti doručenia

 Predĺžte životnosť svojho matraca pomocou nepriepustného matracového chrániča. Chránič matraca 70x140 cm je nepriepustný, vďaka čomu chráni matrac proti nadmernému poteniu, mimo to poskytuje ochranu proti mechanickému poškodeniu i proti tekutinám či zdraviu nebezpečným roztočom.

Nepriepustná časť chrániča tvorí vrstva z polypropylénu, ktorá je na spodnej strane chrániče.
Chránič je veľmi príjemný na dotyk, vrchná plocha je z príjemného mikrovlákna, ktorá je prešitá pre lepšiu životnosť aj luxusnejší vzhľad chrániča.
Pre zvýšenie Vášho komfortu je medzi nepriepustnou vrstvou a vrchnou vrstvou vložená vrstva z dutého vlákna.
Chránič na matrac jednoducho pripevníte pomocou gúm všitých v rohoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chránič matraca 70 x 140 cm

Chránič matrace 70 x 140 cm Do detskej postieľky s rozmermi 70 x 120 cm použite chránič rovnakej veľkosti. Vďaka všitým gumičkám v rohoch, ho jednoducho priprevníte aj na vysoké matrace. Gumičky sú mimoriadne pružné a pevné takže sa chránič nebude počas spánku posúvať.

Ochrana matraca

Ochrana matrace Ochrana matraca je dôležitejšia než si myslíte. Každý človek, či už dieťa alebo dospelý, sa prirodzene potí. Cez noc vypotíme až liter potu, ktorý sa vsiakne do plachty a jadra matraca. Chránič matraca celkovo zvýši hygienu lôžka. Naviac chráni pred mechanickým poškodením, znečistením, roztočmi, potom a močom. Jedná sa o skvelého pomocníka do detskej postielky alebo prvej postele. Svoje miesto má taktiež u dospelých ako bežná ochrana matraca, u seniorov alebo dlhodobo nchorých, ktorí sú pripútaní na lôžko. Vodeodolný chránič vytvorí ochrannú a tekutinám nepriepustnú vrstvu. Pocitu spánku na igelitu sa báť nemusíte, horná vrstva chrániča je vyrobená z mikrovlákna, ktoré je šetrné k pokožke a príjemné na dotyk.

Nepriepustná časť

Nepropustná část Vodeodolné chrániče matraca sú vyrobené špeciálnou technológiou, ktorá zaručuje pohltenie tekutín a zároveň zachovanie maximálneho pohodlia. Nepriepustú časť tvorí vrstva z polypropylénu, ktorá je na spodnej strane chrániča, teda ted najbližšej k matracu. Komfort počas spánku zaistí horná vrstva z mäkkého mikrovlákna. Medzi týmito vrstvami je vložené duté vlákno. Duté vlákno má výborné izolačné schopnosti, je ľahké a držiace tvar. Zamedzuje výskytu roztočov, plesní a bektérií. Vhodné pre alergikov a astmatikov.

Jednoduché prichytenie k matracu

Jak utěrky prát a žehlit? Nepriepustné chrániče matraca jednoducho pripevníte k detskému aj klasicky veľkému matracu. Každý chránič je zabezpečený šyrmi pružnými ale zároveň pevnými gumami v rohoch. Tie jednoducho natiahnete a zaháknete pod matrac. Silné gumy zaručia, že chránič počas spánku nekĺže, ale drží na svojom mieste.

Predĺženie životnosti matraca

Jak utěrky prát a žehlit? Údržba matracových chráničov je naozaj jednoduchá. Pred prvým použitím chránič vyperte a dôkladne vysušte. Pre zachovanie požadovaných vlastností, predovšetkým nepriepustnosti, doporučujeme prať pri maximálnej teplote 60 °C. Pri pravidelnej výmene posteľnej bielizne perte aj chránič, ideálne 1x za 14 dní. Po usušení nechajte chránič voľne sušiť, nedoporučujeme používať bubnovú sušičku. V žiadnom prípad ho nevyvárajte, nebieľte a nepoužívajte iné chemické prípravky. Hornú vrstvu z mikrovlákna nieje nutné žehliť. Po vypraní a vysušení je opäť dokonale hygienicky čistý a pripravený k použitiu.

Viete, kto s Vami spí?

Jak utěrky prát a žehlit? Možno si myslíte, že jediný, s kým zdieľate lôžko je Váš partner alebo psí kamarát. To ste však na omyle. Bohužiaľ s nami spia ešte malí nezbedníkovia, roztoče. V posteli majú ideálne klíma pre svoj život. Roztoče milujú teplo a vlhko posteľnej bielizne a matraca. Pre svoj život potrebujú iba tmu, vlhkosť a teplotu okolo 14°C. Všetky podmienky poskytujeme každú noc, keď vypotíme až liter potu a stratíme okolo 1,5 g kožních šupiniek. Aj keď matrac vyzerá ako nový a splňuje všetky Vaše požiadavky, z hygienického hľadiska je to o veľa horšie. Počas niekoľkých rokov používania matraca dochádza k hromadeniu prachových roztočov a ich výlučkov. Tento faktor môže viesť k rozvoju astmy, alergie alebo atopického ekzému. Dôležité je matrac chrániť, čím predĺžite životnosť a zvýšite hygienu lôžka. Skvelým riešením je použitie chrániču matraca. Chránič môžete v zime a v lete pravidelne vetrať a vystavovať vysokým aj nízkym teplotám.

Dodatočné parametre

Kategória: Plachty do detskej postieľky
Odporúčaná teplota prania: 40 °C
Rozmer matraca: 70 x 140 cm
Najlacnejšie na trhu: Áno

Oblíbený chránič matrace s pružnou gumou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: