Letná prikrývka prešívaná predĺžená COOL SLEEP 140x220 cm
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Poťah: 100% polyester – mikrovlákno
- Výplň: 100% polyester – duté vlákno
- Gramáž výplne: 120 g/m2
- Hmotnosť: 920 g
Rozmer
- 140 x 220 cm
Podrobnosti
- Ľahká letná prikrývka z jemných materiálov
- Špeciálna štruktúra s malými otvormi zabezpečuje vysokú priedušnosť
- Duté vlákno si zachováva tvar a nadýchanosť aj pri opakovanom praní
- Zabezpečuje komfort počas horúcich letných nocí
- Látka certifikovaná OEKO-TEX® Standard 100
- Odporúčaná teplota prania: 40 °C (podľa štítku výrobcu)
- Možno sušiť v sušičke na bielizeň pri nízkej teplote
- Nebleachovať, nežehliť
Dodatočné parametre
| Kategória: | Paplóny |
|---|---|
| EAN: | 8596605045741 |
| ? Farba: | Biela |
| ? Gramáž: | 120 g/m2 |
| Hmotnosť: | 0,92 kg |
| Materiál výplne: | Duté vlákno |
| Povrchový materiál: | 100% polyester |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 °C |
| Rozmer prikrývky: | 140 x 220 cm |
| Antialergický: | Áno |
| ? Odporúčané pre: | Jednolôžko štandard |
| Pre alergikov: | Pre alergikov |
| Ročné obdobie: | Letné |
| Schopnosť izolácie prikrývky: | Chladivá |
| Váha paplóna: | 920 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.