Anatomický vankúš SOFT 30 x 50 cm
Súvisiaci tovar
- 15 % s kódom: MAJ15
28.30 €
–38 %
Anatomický vankúš VISCO s bambusovým poťahom 30 x 50 cm
Skladom
(>10 ks)
17.30 €
- 15 % s kódom: MAJ15
18.10 €
–16 %
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
15.10 €
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–35 %
Prešívaný vankúš 40 x 40 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
3.90 €
- 15 % s kódom: MAJ15
28.30 €
–31 %
Luxusný paplón prešívaný 140 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
19.30 €
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
16.10 €
–32 %
Prešívaný vankúš Premium 70 x 90 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
10.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
18.60 €
–1 %
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm s vankúšom BASIC 70 x 90 cm
Skladom
(>10 ks)
18.30 €
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–31 %
Prešívaný vankúš 45 x 45 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
4.10 €
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
40.40 €
–45 %
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm s guličkovým vankúšom KOMFORT 70 x 90 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
22.10 €
- 15 % s kódom: MAJ15
20.20 €
–43 %
Guličkový vankúš KOMFORT so ZIPSOM 70 x 90 cm
Skladom
(>10 ks)
11.50 €
- 15 % s kódom: MAJ15
20.20 €
–46 %
Guličkový vankúš KOMFORT 70 x 90 cm
Skladom
(>10 ks)
10.90 €
- 15 % s kódom: MAJ15
24.20 €
–31 %
Celoročný paplón prešívaný predĺžený 140x220 cm
Skladom
(>10 ks)
16.50 €
- 15 % s kódom: MAJ15
14.10 €
–32 %
Vankúš Economy bez prešitia 70 x 90 cm
Skladom
(>10 ks)
9.50 €
- 15 % s kódom: MAJ15
32.30 €
–32 %
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm s vankúšom CLASSIC 70 x 90 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
21.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
7.20 €
–19 %
Prešívaný vankúš 40 x 60 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
5.80 €
Podrobný popis
Materiál
- PUR pena
Rozmery
- Šírka: 30 cm
- Dĺžka: 50 cm
- Výška v najnižšom bode: 9 cm
- Výška v najvyššom bode: 12 cm
Vyhotovenie
- Pranie: Najmenej 2x ročne pri 40 °C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hotelové prikrývky a vankúše |
|---|---|
| EAN: | 8596605014211 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Materiál výplne: | PUR pena |
| Povrchový materiál: | 100% polyester |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 °C |
| Rozmer vankúša: | 30 x 50 cm |
| Anatomický: | Áno |
| Antialergický: | Áno |
| ? Odporúčané pre: | Jednolôžko štandard, Dvojlôžko štandard |
| Ročné obdobie: | Celoročné |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.