Osuška Comfort 70 x 140 cm purpurová, 100% bavlna
Súvisiaci tovar
- 15 % s kódom: MAJ15
6.30 €
–23 %
Uterák Comfort 50 x 100 cm purpurový, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
10.50 €
–7 %
Osuška Comfort 70 x 140 cm fialová, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
9.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
10.50 €
–7 %
Osuška Comfort 70 x 140 cm tmavo modrá, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
9.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
10.90 €
–11 %
Osuška Comfort 70 x 140 cm azúrová, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
9.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
10.90 €
–11 %
Osuška Comfort 70 x 140 cm červený, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
9.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
10.90 €
–12 %
Osuška Comfort 70 x 140 cm žltá, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
9.50 €
- 15 % s kódom: MAJ15
10.50 €
–7 %
Osuška Comfort 70 x 140 cm tmavozelený, 100% bavlna
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
9.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
10.50 €
–7 %
Osuška Comfort 70 x 140 cm svetlozelená, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
9.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
10.50 €
–7 %
Osuška Comfort 70 x 140 cm čierna, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
9.70 €
Akcia
10.50 €
–11 %
Osuška Comfort 70 x 140 cm oranžová, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
9.30 €
- 15 % s kódom: MAJ15
10.50 €
–7 %
Osuška Comfort 70 x 140 cm hnedá, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
9.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
10.50 €
–7 %
Osuška Comfort 70 x 140 cm svetlosivá, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
9.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
10.50 €
–7 %
Osuška Comfort 70 x 140 cm tmavo sivá, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
9.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
6.30 €
–19 %
Uterák Comfort 50 x 100 cm azúrový, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
5.10 €
- 15 % s kódom: MAJ15
10.90 €
–12 %
Osuška Comfort 70 x 140 cm béžová, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
9.50 €
- 15 % s kódom: MAJ15
4.80 €
–25 %
Uterák Classic 50 x 100 cm purpurový, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
3.60 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% bavlna
- Gramáž: 500 g/m2
Farba
- Purpurová
Rozmer
- 70 x 140 cm
Vyhotovenie
- S elegantnou bordúrou
- S pútkom
- Certifikát Oeko-Tex Standard 100
- Pranie max. na 60 °C
- Sušenie v sušičke na strednú teplotu
- Neprať s odevmi, ktoré majú zipsy a kovové háčiky
- Pre dlhotrvajúcu jemnosť, hebkosť a savosť nie je odporúčané používať aviváž
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Osušky Comfort |
|---|---|
| EAN: | 8594157754302 |
| Cena: | Nad 5 € |
| ? Farba: | Purpurová |
| ? Gramáž: | 500 g/m2 |
| Hmotnosť: | 0,5 kg |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 60 °C |
| Pútko: | Áno |
| Rozmer: | 70 x 140 cm |
| Vysoká gramáž: | Áno |
| Vzor: | Bez vzoru |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.