Nočný stolík Venuci dub
Súvisiaci tovar
64.60 €
–27 %
Nočný stolík Ilona, jelša
Priemerné hodnotenie produktu je 4.6 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
46.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
80 €
–12 %
Nočný stolík Venuci jelša
Skladom
(>10 ks)
70.20 €
Podrobný popis
Rozměry stolku:
| Výška | 48 cm |
| Šírka | 42,5 cm |
| Hĺbka | 35 cm |
| Šírka tela | 42,5 cm |
| Výška tela | 22 cm |
| Hĺbka tela | 35 cm |
| Rozmer rukoväte | 8 x 3 cm |
| Vnútorné rozmery zásuvky | 31,5 x 25,5 cm |
| Výška čela zásuvky | 17 cm |
| Hrúbka dosky | 2 cm |
Pozn.: Odtieň dubovej povrchovej úpravy sa môže mierne líšiť v závislosti od výrobnej šarže.
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nočné stolíky |
|---|---|
| EAN: | 8596605029758 |
| Dekor dreva: | Dub |
| Šírka: | 42,5 cm |
| Hĺbka: | 35 cm |
| Hmotnosť: | 8,4 kg |
| ? Materiál: | Smrekové drevo |
| Výška: | 48 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.