Nočný stolík Ilona, sivý
Súvisiaci tovar
64.60 €
–27 %
Nočný stolík Ilona, jelša
Priemerné hodnotenie produktu je 4.6 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
46.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
80 €
–12 %
Nočný stolík Venuci jelša
Skladom
(>10 ks)
70.20 €
80.60 €
–5 %
Nočné stolíky HAVANA (2 ks), dub hľuzovka
Skladom
(>10 ks)
76.50 €
Podrobný popis
Materiál
- Masívne borovicové drevo
- Ekologicky nezávadný náter
Farba
- Sivá
Pozn.: Vnútorná časť zásuvky je v prírodnej farbe borovicového dreva.
Rozmery
- Výška: 42 cm
- Šírka: 42 cm
- Hĺbka: 28 cm
- Hrúbka dosky: 2 cm
Balenie nočného stolíka obsahuje
- 1× ľavý a 1× pravý bok stolíka s pevne pripojenými úchytmi na šuplík
- 1× pevne zložený šuplík
- 1× vrchná polička stolíka
- 1× spodná polička stolíka
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka 2 roky
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nočné stolíky |
|---|---|
| EAN: | 8596605034028 |
| ? Farba: | Sivá |
| Šírka: | 42 cm |
| Hĺbka: | 28 cm |
| Hmotnosť: | 5,75 kg |
| ? Materiál: | Drevo |
| Výška: | 42 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.