Matrac do postieľky Standard 80 x 160 cm
Súvisiaci tovar
- 15 % s kódom: MAJ15
od 24.20 € až –16 %
Matrac do detskej postieľky Basic biela 60 x 120 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
14 dní
od 20.30 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Matrac do detskej postieľky polokokos 60 x 120 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
14 dní
41 €
- 15 % s kódom: MAJ15
52.50 €
–4 %
MAT/POS/KOK/MOL/KOK
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
16.10 €
–32 %
Prešívaný vankúš Premium 70 x 90 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
10.80 €
Akcia
12.10 €
–59 %
Jersey plachta svetlosivá 90 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
4.90 €
Podrobný popis
Dôležité informácie o matracoch
- Výrobná tolerancia matracov je +-2 cm na výšku, šírku a dĺžku
- Matrac sa po rozbalení môže nafukovať až 48h
- Farba peny a prešívanie poťahu matraca sa môže líšiť od obrázku - farba peny a prevedenie prešívania nemá vplyv na vlastnosti matraca.
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrace do detskej postieľky |
|---|---|
| Veľkosť: | Detské |
| Dĺžka: | 160 cm |
| Šírka: | 80 cm |
| ? Rozmer matraca: | 80 x 160 cm |
| Typ: | Penové |
| ? Typ peny: | PUR pena |
| ? Tvrdosť matraca: | Stredná H3 |
| ? Výška matraca: | 8 cm |
| ? Odporúčané pre: | Matrac pre deti |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.