Podsedák na stoličku STANDARD žltý
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Vrchná strana: Mikrovlákno
- Spodná strana: Netkaná textília
- Výplň: Molitan
Farba
- Žltá
Rozmery
- Dĺžka: 39 cm
- Šírka: 36 cm
- Výška: 1,5 cm
Vyhotovenie
- Praktické šnúrky na pripevnenie k operadlu
- Zvyšuje pohodlie a zabezpečí mäkkosť pri sedení
- Zabraňuje rýchlemu prenikaniu chladu
- Ochrana pred znečistením a opotrebovaním nábytku
- Vhodné aj pre vonkajšie použitie
- Odporúčaná teplota prania 30 - 40 °C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa |
|---|---|
| EAN: | 8596605001068 |
| ? Farba: | Žltá |
| Dĺžka: | 39 cm |
| Šírka: | 36 cm |
| Hmotnosť: | 0,2 kg |
| Materiál výplne: | Molitan |
| Materiál poťahu: | 100% mikrovlákno |
| Rozmer: | 39 x 36 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár